Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Problem z przełącznikiem


Lygrys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum i jeśli nie w tym dziale to przepraszam ,przeszukiwałem całe forum w poszukiwaniu mojego problemu i nic nie znalazłem wiec pisze nowy temat.

Mianowicie od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 B5 rocznik 1995 silnik 1.8 ADR.

Wczoraj około godz. 12.00 było wszystko okaj jak kupiłem Audi lecz wieczorem gdy miałem odebrać dziewczynę z pracy stało się coś dziwnego ,zacioł się przełącznik od długich świateł i były one ciągle włączone ,postanowiłem poszukać na forum u Was co to może być no i znalazłem ,że to przełącznik więc według instrukcji z forum rozebrałem go wyczyściłem i skręciłem spowrotem. Zaczęło wszystko działać jak należy dopuki nie zrobiło się ciemno na zewnątrz okolo godziny 18.00. Zauważyłem ,że nie podświetla mi zegarów świeci tylko stan kilometrów do tego przestały świecić tylne światła postojowe i światła tablic rejestracyjnych do tego dochodzi jeszcze brak podświetlenia climatronica i schowka (mam zdjęcia tylko nie wiem jak je wrzucić ). Moje pytanie jest czy zrobiłem coś nie tak i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz rozkręcić i przeczyścić. Prawdopodobnie coś źle złożyłeś. Sprawdź też bezpieczniki, bo może któryś się przepalił. Jak to nie pomoże to wymień przełącznik na inny.

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozkręciłem przełącznik na nowo i zauważyłem ,że źle złożyłem jedna blaszkę poprawiłem ją ale nic to nie pomogło.

Jeśli chodzi o bezpieczniki potrzebuje rozpiski bo na mojej maskownicy nie jest opisane który bezpiecznik odpowiada za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak bezpieczniki sprawdziłem wszystkie i wszystkie były dobre wiec rozkręciłem znowu przełącznik okazało się ,że ta blaszka co jest pozaginana na 4 styki się przekrzywiła zrobiłem więc wszystko jak należy i naprawione. Nie działa mi tylko podświetlenie climatronica ,ale prawdopodobnie to będzie żarówka.

Climatronic naprawiony wymieniłem zarowki niestety mam inny problem ,a mianowicie od czasu naprawy przełącznika nie świecą mi przednie postojówki. Co się mogło znowu spi*******ć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...