Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

A o co chodzi? Znam tego kolesia z carlexu jakby co

:banan: ty to masz chody :decayed:

Szukam dla siebie foteli wskórce a nachodzi mnie obszycie :wink: . Mam już oferte cenową ale pasuje jeszcze coś zbić z ceny (bez VATU ) :whistling:

Kontaktowałem się z zonką Roksaną :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłes sie pytać :naughty:

CARLEX DESIGN :wink:Bielsku-Białej przy ul. B. Prusa 10 (róg ul. Żywieckiej i ul. Łagodnej).

Byłem tam i powiedziano mi w sklepie obok, że firma już nie istnieje... Może gdzieś indziej robią tylko na zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha... przecież oni dopiero co przeniesli się do nowej siedziby. Wykupili część salonu Mitsubishi i tam mają teraz mega zajefajny budynek

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Hammer to jest po drugiej stronie ulicy :decayed:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

z ostatnich projektow ktore miałem okazje akurat widzieć ten zrobił na mnie duże wrażenie:

Rolls Royce Ghost

i ten:

Kilka słów o steampunku - MINI Cooper Interior :: Carlex.pl

Steampunkowe Mini | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ja tam byłem ponad miesiąc temu i to było jakoś tydzień po tym jak się przenieśli, to raczej jeszcze nie mieli otwartego lokum w Mitsubishi. Ale dobrze że Ty się wszystkim interesujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo fajne :thumbup1: powodzenia w myciu :polew:

Iron X, i mycie nie takich felg staje się dziecinnie proste :wink:[/Quote]

Nielsen non acid do alu albo piana i pendzelek i felgi są czyste :wink:

i caly dzien w d... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci ,że kilka minut na sztukę ....sam byłem zdziwiony jak go widziałem jak mu to szło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci ,że kilka minut na sztukę ....sam byłem zdziwiony jak go widziałem jak mu to szło :wink:
Arturoo ty byłeś napewno trzeżwy :eusathink: to co Tomek czyścił to były kółka z wózka ,a nie kółka od audi :decayed:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

no powiem Ci ,że kilka minut na sztukę ....sam byłem zdziwiony jak go widziałem jak mu to szło :wink:
Arturoo ty byłeś napewno trzeżwy :eusathink: to co Tomek czyścił to były kółka z wózka ,a nie kółka od audi :decayed:

Fele na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na fotkach :kox :brawo: i widać że sie Tomek lansuje bo spalanie 6,4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszzzz kur... sliczne koło :slina: gratuluje

kiedy znowu odwiedzisz Olkusz :decayed:

Dzięki ;) rób grilla to wpadnę :decayed:

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2012 at 08:27 ----------

to porażka jak jest folia wpalona w felgę, jak była by surowa to większe pole do popisu, no chyba, że nie masz zamiaru na nich za długo śmigać, na śląsku jest firma co poleruje alu na lustro metodą wibro-ścierną, jak chcesz to dam Ci namiary

Jednak to nie folia tylko klar :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko jak usunąłeś wałek wyrównoważający ? Zielony jestem w tym temacie, mam ten sam silnik co prawda dopiero 60 tyś ale dobrze wiedzieć na zaś jak go się pozbyć... można bez niego jeździć czy zastąpiłeś go jakimś innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko jak usunąłeś wałek wyrównoważający ? Zielony jestem w tym temacie, mam ten sam silnik co prawda dopiero 60 tyś ale dobrze wiedzieć na zaś jak go się pozbyć... można bez niego jeździć czy zastąpiłeś go jakimś innym ?

Tu masz wszystko opisane :wink:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-silnika-2-0-tdi-swap-pompy-oleju-113704/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ciekawa.

Wyglada spox:wink:

Wojtku a czym Ty się teraz przemieszczasz?

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 22:17 ----------

Wczorajszy powrót z VAGoVWiska PNW k/Opola nagrywane młynkiem do kawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tam wypucowana, Tomek jechał na myjnie przecież :D

Sent from my GT-I9100

Właśnie, bo się przykurzyła na vagowisku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...