Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluje, piekna maszyna, przesliczne felgi :quattro: i wszystko jasne....

Opublikowano
  • Autor
w Wiśle czekam na przejażdżke i na ostrą palpitacje serca co lukas

no niestety do wisły przyjade 3,0 ale TDI :wink: mala zostaje w domku, na nastepnym zlocie bedzie obecna ewentualnie zapraszam do wawy na jazdy probne :wink:

Opublikowano
w Wiśle czekam na przejażdżke i na ostrą palpitacje serca co lukas

no niestety w wisle przyjade 3,0 ale TDI :wink: mala zostaje w domku, na nastepnym zlocie bedzie obecna ewentualnie zapraszam do wawy na jazdy probne :wink:

a dlaczego :question:

i kiedy beda jakies zdjecia dobrej jakosci ..... :question:

Opublikowano

ślicznotka a silniczek miodzio :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
kiedy beda jakies zdjeci dobrej jakosci

jak tylko dorwe dobrego aparatu bo tym moim to ja sobie moge :confused: postaram sie po weekendzie cos zrobic ladnego

Opublikowano

no niestety do wisły przyjade 3,0 ale TDI

a no tak ..doczytałem teraz.. jedziesz z ONO ..szkoda.. można poznac powód takiej decyzji ? w kwietniu jade na wesele do rodzinki do Białołęki ( nie nie do więzienia :lol: ) więc może wtedy się spikniemy ;) co Ty na to :)?

Opublikowano
  • Autor
można poznac powód takiej decyzji ?

samochodzik zostaje w zamosciu i bedzie sie rejestrował :wink: a ja robie za navigacje u oniacza mam etat :lol:

Opublikowano
mielismy inne plany

nie o to chodzi...jest taki wypasiony ze narazie brak mi slow...wrzuc cene na PW :twisted:

Opublikowano
jedziesz z ONO ..szkoda

Nie pękaj też ci załatwie palpitacje :D

Opublikowano

palpitacje o wiele mocniejszą niż ta popierdółka 3.0 w benzynie :)

Opublikowano

:eek: ale zamieszanie zrobiłes tym autkiem, brak mi słów tak mi się podoba, awansowałeś niesamowicie, ja też oczekuje na taki awans hmmm tylko kiedy ? GRATULACJE :lol::quattro:

Opublikowano
ale zamieszanie zrobiłes tym autkiem

Już 7 stron postów , więc szacuneczek :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano
  • Autor
jest taki wypasiony ze narazie brak mi slow

Murzynek po jezdzie twoim autem postanowiłem miec szyberdach i mam :biggrin:

Opublikowano
Nie pękaj też ci załatwie palpitacje :D

mysle ze wieksze :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie pękaj też ci załatwie palpitacje :D

mysle ze wieksze :wink:

zgadza sie tu nie ma czegos takiego ze ci glowa lata i jakby nie zagłówek to by ci ja urwało :wink:

panowie snieg pada a ja na letnich 18" :eek: ruszyc to ja rusze ale hamowanie :rolleyes:

Opublikowano
panowie snieg pada a ja na letnich 18" :eek: ruszyc to ja rusze ale hamowanie :rolleyes:

Załóź sobie dużego pampersa i dasz rade :rotfl:

Opublikowano

zawsze podczas hamowania mozesz krzyczec:

tora, tora, tora!

podobno pomaga na stres '-)))))))))

Opublikowano
  • Autor

Poprzednie TDI mialo jeden plus wchodzilo do niego tylko 3,5 litra oleju do tego dzisiaj musialem kupic 7 :wink:

Opublikowano
do tego dzisiaj musialem kupic 7

az tyle :eek:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie wchodzi 6,5 litra ale do oniaka jeszcze wiecej chyba z 8 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.