Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki Voice Kraft jaki wzmacniacz?


Lygrys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem do mej A4 zestaw głośników firmy Voice Kraft może nie jest to zbyt dobra firma ,ale oryginalne mi padły więc musiałem kupić cokolwiek w rozsadnej cenie żeby grało. I mam mały problem głośniki harczą ponieważ radio nie wyrabia (Pioneer model i moc podam jutro) i tu moje pytanie jaki wzmacniacz kupić do 2 głośników VC VK1795 (moc max.220W ,moc RMS 130W) i VC VK1395 (moc max.150W ,moc RMS 90W)? Jeśli macie jakaś całkiem inną propozycje to słucham.

Radio to Pioneer DEH-2800MP (AudioMaximum power output ....... 50 W × 4Continuous power output ... 27 W × 4 (DIN 45324,+B=14.4 V). Co o tym myślicie jaki dać wzmacniacz do tego kompletu i czy w ogóle dać wzmaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głośniki mają 1/10 mocy, a może i nawet nie deklarowanej przez producenta. Także założenie wzmacniacza może niewiele pomóc, a jak założysz wzmacniacz, podkręcisz gaina to może nic z tych głośników nie zostać :)

Ale czego się spodziewać od nowego głośnika za 20zł sztuka. To już lepiej było kupić ori używke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ,że są aż tak kiepskie?

Głośniki kosztowały mnie 160zl nie 20zl.

A może dokupić Zwrotnice? Dało by to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem ten model co podałeś na allegro to wyskoczyły mi oferty po 40zł za dwie sztuki :D

Jak coś to mam zwrotnice Car powera, mogę Ci sprzedać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod te głośniki nie podpiał bym nawet bateri 1,5 V zmien to dziadostwo bo auto podpalisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki Voice Kraft wylądują w śmietniku. Znalazłem zestaw głośników na alledrogo zapłacę te 540zł za 4 głośniki Hertz-a ,ale będę miał sprzęt na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż ten zestaw żebyś znowu nie przepłacił bo coś spora kwota za te hertzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak kupić oryginalne nagłośnienie BOSE z Audi używane ,ale graja super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za mądrą decyzję.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...