Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Długo kręci z rana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,gdy rano odpalajac muszę krecic z 10sekund a nie raz dopiero za drugim odpali .Jak już odpali to pali od strzła .Na co zwrócić uwagę?. Chciałabym sprawdZić dawkę startową ale nie wiem gdzie to szukac. Mógłby ktoś opisać krok po kroku jak to zrobić i jakie powinny być adaptacje? I dodam że przy każdym odpalaniu buchnie czarnym dymem.

Opublikowano

Obstawiałbym cofające się paliwo, jeśli potem już pali na dotyk.

Opublikowano

Witam,gdy rano odpalajac muszę krecic z 10sekund a nie raz dopiero za drugim odpali .Jak już odpali to pali od strzła .Na co zwrócić uwagę?. Chciałabym sprawdZić dawkę startową ale nie wiem gdzie to szukac. Mógłby ktoś opisać krok po kroku jak to zrobić i jakie powinny być adaptacje? I dodam że przy każdym odpalaniu buchnie czarnym dymem.

miałem identyczne objawy rok temu z golfem 4 1.9 / rzeczywiscie potwierdziło się to co pisze kolega wyzej

Opublikowano
  • Autor

Ale co jest przyczyną cofania paliwa?

Opublikowano

Tz. Zawór zwrotny

Niestety nie pomogę Ci gdzie on się znajduje przy twoim silniku

A żeby sprawdzić zawor zwrotny, zalej bak przynajmniej połowę i postaw go tak aby tył samochodu był dużo wyżej niż przód. Jeżeli odpali od strzała to będzie wiadomo

Opublikowano
  • Autor

postawiłem wyżej d*pą trochę lepiej zapaliła ,ale troche pokręciła .

Opublikowano

Witam,gdy rano odpalajac muszę krecic z 10sekund a nie raz dopiero za drugim odpali .Jak już odpali to pali od strzła .Na co zwrócić uwagę?. Chciałabym sprawdZić dawkę startową ale nie wiem gdzie to szukac. Mógłby ktoś opisać krok po kroku jak to zrobić i jakie powinny być adaptacje? I dodam że przy każdym odpalaniu buchnie czarnym dymem.

Być może paliwo się cofa, ale zamiast grzebać w dawkach startowych lepiej zacząć od prościejszych rzeczy np: porządnie naładować akumulator, sprawdzić czujnik temperatury itp

Co do zmiany dawki startowej:

Egine

login : 26242 ( KOD SILNIKA AFB)

adaptacja kanał 05

wpisać wartość max

u mnie wyszło max 33268

było 32768"

wciskaSZ testuj,

w rubryce test value wyświetli się max wartość.

5.Zapisujemy następnie nową wartość, odłączamy kompa i sprawdzamy w praktyce czy pomogło.

Edytowane przez krecik_20

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

7589a14c9abf.jpg

i co dobra dawka? silnik AKN

Teraz juz mrozy i naprawdę słabo pali , kreci kręci i ciach i chodzi .

Edytowane przez DANDYS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.