Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo Gwiżdże

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem po wymianie turbosprężarki w mojej a4 b6 1.9tdi 101km avb. Od razu po odebraniu samochodu zwróciłem uwagę na dźwięk turbiny, po dodaniu gazu słychać gwizd lecz nie jest to dźwięk z okolic maski a z wydechu. W moim poprzednim 1.9 110km po wycięciu katalizatora również był taki dzwiek lecz duzo ciszej. Dodam że na starym turbo ten dźwięk był duzo mniej słyszalny. Trochę sie martwię ponieważ taka zabawa troszkę mnie kosztowała, stare turbo pobierało już olej w znacznych ilościach .

Opublikowano

Witam, jestem po wymianie turbosprężarki w mojej a4 b6 1.9tdi 101km avb. Od razu po odebraniu samochodu zwróciłem uwagę na dźwięk turbiny, po dodaniu gazu słychać gwizd lecz nie jest to dźwięk z okolic maski a z wydechu. W moim poprzednim 1.9 110km po wycięciu katalizatora również był taki dzwiek lecz duzo ciszej. Dodam że na starym turbo ten dźwięk był duzo mniej słyszalny. Trochę sie martwię ponieważ taka zabawa troszkę mnie kosztowała, stare turbo pobierało już olej w znacznych ilościach .

witam podepne sie pod posta u mnie turbo nie bylo wymieniane i tez swist slysze nie gwizd a bardziej swist ale to dopiero jak turbo wchodzi na obroty okolo3tys i dopiero od tych obrotow zaczyna ostro przyspieszac i czy to dobrze ze tak pozno wchodzi przyspieszenie bo slyszalem ze powinno od 1800 obrotow wiem ze turbo pracuje od samego poczatku uruchomienia auta ale przyladowanie konkretne ma dopiero u mnie kolo 3tys dodam ze mam 1.8t benzyne :)

Edytowane przez mundek_82

Opublikowano
  • Autor

U mnie brzmi podobnie jakbym miał wydech przelotowy lecz wcześniej na starej turbinie nie było tego słychać .

Opublikowano

Nie wybebeszyli ci kata? Albo jakieś wadliwe turbo.

Nie wpada w tryb awaryjny?

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście dzisiaj spojrzałem i na puszce katalizatora sa widoczne spawy ktoś wydłubał środek widocznie . Zapewne przed programem ktoś postanowił usunąć . Samochód ma moc, nie wpada w tryb awaryjny .

Stare turbo wyssało olej, jak długo może wypalać sie olej z wydechu ?:/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Katalizatory są drogie (wnętrzności z platyna), ktoś postanowił na Tobie zarobić przy okazji wymiany turbo..

Opublikowano
  • Autor

No słyszałem że mozna wziąć ciekawe pieniądze . Rozmawiałem z poprzednim właścicielem i to on wyciął katalizator przed programem. Takze moze po prostu tamte turbo było już w tak nie ciekawym stanie że nie oddychało tak jak nowe . Wszystko chodzi dobrze więc przestałem się tym przejmować. Dziękuję za pomoc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.