Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie podczas jazdy, ubywanie płynu z układu wspomagania


Artur Moszczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie od dłuższego czasu zauważyłem że podczas jazdy słychać buczenie. myślałem że to w pierwszej kolejności od tłumika ale sprawdziłem. Pewien czas temu ni z gruszki ni z pietruszki jak pojawił się 1 raz ten problem to zauważyłem że znikł mi płyn od wspomagania, ale udało mi się to wychwycic i dolałem, teraz od jakiegoś czasu jak jeżdże to tak co tydzień muszę dolewać tego płuny bo ubywa go po troszku właśnie na szczeście cały nie schodzi tylko po trochu. Co może być przyczyną tego buczenia i tego ubywania płynu od wspomagania?? Czy to wina pompy, zbirnika czy tez maglownicy przekładi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręć na postoju kierownicą i sprawdź czy buczenie jest podobne. Posłuchaj pompy.

Ogólnie to masz co naprawiać na dzień dobry -układ wspomagania cieknie. Zlokalizować wyciek i naprawić. Bez płynu szlag trafi pompę. Może już ją trafił i beczy.

Na postoju nic nie słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręć na postoju kierownicą i sprawdź czy buczenie jest podobne. Posłuchaj pompy.

Ogólnie to masz co naprawiać na dzień dobry -układ wspomagania cieknie. Zlokalizować wyciek i naprawić. Bez płynu szlag trafi pompę. Może już ją trafił i beczy.

Na postoju nic nie słychać?

Ogólnie słychać tylko podczas jazdy jak dodam gazu i gdzies prz predkosci 40 zaczyna sie i juz pozniej tak idzie jak przyhamuje to jest cisza na postoju tez nic nie slychac, przy skrecaniu kierownicą buczenia nie ma tylko tak jakby ktoś suwak zapinał od kurtki. Co to moze byc moze jeszcze nie jest zle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręć na postoju kierownicą i sprawdź czy buczenie jest podobne. Posłuchaj pompy.

Ogólnie to masz co naprawiać na dzień dobry -układ wspomagania cieknie. Zlokalizować wyciek i naprawić. Bez płynu szlag trafi pompę. Może już ją trafił i beczy.

Na postoju nic nie słychać?

Ogólnie słychać tylko podczas jazdy jak dodam gazu i gdzies prz predkosci 40 zaczyna sie i juz pozniej tak idzie jak przyhamuje to jest cisza na postoju tez nic nie slychac, przy skrecaniu kierownicą buczenia nie ma tylko tak jakby ktoś suwak zapinał od kurtki. Co to moze byc moze jeszcze nie jest zle??

Najprawdopodobniej czeka Cię wymiana pompy wspomagania. Sam teraz walczę z tym problemem. Kupiłem zamiennik w inter carsie, mechanik zamontował i mimo że nowa to wyła, więc zareklamowałem. Inter cars niby wysłał pompę do Niemiec, Niemcy niby sprawdzili i uznali że pompa jest sprawna, więc inter cars odrzucił reklamację, mimo że pompa chodził głośniej od samego silnika. Podsumowanie jest takie, że kasa poszła, a problem nadal istnieje. Także uważaj gdzie kupisz pompę. Swoją drogą polityka inter cars jest żenująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...