Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mapa nie dziala

Opublikowano

Tzn ? Coś więcej jakieś błędy ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ktoś pobrał i skasowało mu mape

Opublikowano
44 minuty temu, Deniro napisał:

Ktoś pobrał i skasowało mu mape

Ale ze co ?

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś czytałem  na forum Niemieckim ze Audi kasuje linki 

A ile w tym prawdy to nie wiem

Opublikowano

Takie rzeczy jak mapy ,softy itp. jesli sa rozpowszechniane na publicznych forach ,Audi czy VW wysyla informacje do adminow serwerow hostingowych jak np. mega o lamaniu praw autorskich i rzada natychmiastowego usuniecia.

Admini np. mega wysylaja informacje do uzytkownika o usuniecie zawartosci ,jesli ten tego nie zrobi to po kilku godzinach sami to usuwaja.

Zaktualizowane

 

K0942 + 6.24.2.JPG

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 26.02.2017 o 18:16, adam-zgierz napisał:

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Ja miałem coś podobnego podczas aktualizacji MMI3GP. Wrzuciłem soft K0900, potem zabrałem się za mapę 6.24.2 2017 ale cały czas dostawałem komunikat że medium chwilowo niedostepne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 26.02.2017 o 18:16, adam-zgierz napisał:

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Ja miałem to samo. Sformatowałem jeszcze raz na FAT i zaczęła działać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy nowy soft+mapa 2017 działa już poprawnie? Można kupić witaminę?

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Udalo mi sie zaktualizowac soft oraz zaladowac mape, ale niestety aktywator, ktory mam nie zadzialal i tylko w logach bylo "Activation failed, was the ignition switch on? Nie jest to problem zaplonu bo probowalem na rozne sposoby?

Wszystko dziala normalnie tylko mapa dalej nie jest aktywowana. Jakis pomysl ?

20170622_202725.jpg

Opublikowano

aktywator pobrałem z tej strony http://www.audi-club.ru/index.php?threads/obnovlenie-po-i-navigacionnyx-kart-mmi-3g.374165/ i działa, hasło do pliku:  r_Q7 , poszukaj jeszcze takiego scryptu zęby usunąć błąd 03623:  FSC Remove if 03623 Fault

 

Edytowane przez marc1n

Opublikowano

Installation successful :banan:Jak na razie kodu brak. Sprawdze jeszcze czy mam ten blad. Wielkie dzieki!!!! 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktywna usługa Online Traffic MMI 3G+

28jwu92.jpg

2mmedfp.jpg

30uy0xz.jpg

2d0x66w.jpg

Opublikowano

Ten traffic online miales kolego seryjnie od nowosci czy uruchomiles jakims skryptem? 

Opublikowano

zgadza sie soft A6 C7 aktyalizacje softu oraz map robiłem sam i na koniec aktywator ( nic nie kupowałem z aktualizacji w serwisie ) , usługę włączyło Audi po podaniu Vin , auto od nowości nie miało właczonej usługi Traffic , na rok włączyli gratis :)

Edytowane przez Love-AUDI

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich.
Po udanej aktualizacji SOFT HN+_EU_AU3G_K_0900 / MAPA 8R0 051 884 ED :) mam problem jak na załączonym obrazku. Przy próbie włączenia widoku Google Earth nie ładuje mi napisu Google tylko zatrzymuje się na litrze G.

Ktoś miał taki problem?

3b07b4b5e6044fb4feb00515ec32160e.jpg

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Musisz doinstalowac brakujace skladniki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.