Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam-zgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie mogę zdjąć partycji z dysku twardego. nie mogę dostać się do zielone menu
  2. Witam:) Potrzebuję pomocy w zdjęciu partycji na dysku nawigacji. Mam aktualną mapę, ale nie mogę jej wgrać, ponieważ nie mogę zdjąć partycji. Czy któryś z kolegów dysponuje odpowiednim kablem i może pomóc? Najchętniej Łódź i okolice. Pozdrawiam
  3. Witam Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że medium chwilowo niedostępne" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę Pozdro
  4. Witam Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że nośnik jest chwilowo niedostępny" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę Pozdro
  5. adam-zgierz odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    według pierwszego błędu masz problem nie do końca z egr-em tylko z ta przepustnica która jest przy nim Silniczek padł albo zębatka połamana/zasyfiona według pierwszego błędu masz problem nie do końca z egr-em tylko z ta przepustnica która jest przy nim Silniczek padł albo zębatka połamana/zasyfiona Drugi błąd dotyczy kolego Czujnik położenia wałka rozrządu (G40) a rozrząd wymieniałeś?
  6. możliwe bo po normalnym przebiegu nie wyrobiła by się tak stal niemożliwe
  7. a jaki przebieg ? tak dużo napraw? może przebieg skręcony?
  8. to może być przegub miałem to samo i były takie same objawy przegub pukał przy przyspieszaniu i jak zmieniałem bieg i puszczałem sprzegło to było słychać pukniecie w kabinie jakby coś w skrzyni.
  9. Kolego a sprawdzałeś jak wyjmiesz bagnet czy masz olej i wodę ( czyli taką kawę), bo wtedy to by wskazywało na uszczelkę pod głowicą lub pęknięta głowice i płyn miesza się z olejem lub sprawdź chłodnice oleju może tam miesza olej z płynem
  10. adam-zgierz odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    tak wypala się ale podobno co 160 tyś trzeba wymienić??
  11. adam-zgierz odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    Koledzy a co ile wymienia się filtr cząstek stałych, bo podobno w niemcowni koło 160 tyś km ??
  12. masakra jakaś to audi:facepalm: widzie że wszyscy maja te same problemy
  13. Kolego a jaki masz przebieg?? aż dziwne że takie awaryjne te samochody:facepalm:
  14. a duży masz kolego przebieg?? masz coś takiego Code P0014 "B" Camshaft Position - Timing Over-Advanced or System Performance (Bank 1) opisany tu jest problem błedu
  15. jakie rurki?? A to takie pewne że bezwypadkowy może cofnięte liczydło?? Kolego to nie możliwe wręcz może coś nie kontaktuje i daje błędny sygnał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.