Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

von1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam zapaliła się kontrolka od elektroniki w a 4 b8 2008 2.0 TDI 143 km na kompie wyskakuje błąd P0014 sterownik wałka rozrządu 1 rząd cylindrów za duże wyprzedzenie Proszę o pomoc
  2. witam mam b8 2.0 teraz przebieg 99800. Kupione przy 50tyś jak miała 70 założony czip na 170 km. Jak na razie wymienione sprzęgło skończyło się i tyle jak do tej pory. Nie mówimy o wymianach oleju ja je robie co 15 tyś
  3. Piękny samochodzik. Życzę dużo frajdy z jazdy.
  4. Fajna furka Pozdrawiam
  5. von1 odpowiedział(a) na von1 temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    W przyszłości pojawią się nowe zdjęcia ale to dopiero po świętach. A czy golas? może i tak tak naprawdę z wyposażenia nic jej nie brakuje. Po nowym roku jest plan wirusa i nowych felg 18 ale musi się odbudować budżet. Pozdro
  6. Witam Od listopada jestem posiadaczem audi a4 b8. Ma całkiem niezłe wyposażenie :> klima trzy strefowa nawigacja MMI skóra elektryka foteli ma się rozumieć ledy silnik 2.0 143 KM przebieg 55000 km
  7. [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:27_________________________________________________Jasne już teraz załapałem. A może wiesz gdzie można kupić i za ile.
  8. Nie jestem dość mocny w tych sprawach. Możesz mi wyjaśnić co ten skrót znaczy???
  9. Dodaje jeszcze kilka zdjęć. Pozdrawiam
  10. Dzięki bardzo za pomoc. A czy ktoś może pomóc co do wskaźnika paliwa[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:15_________________________________________________Właśnie chciałem jakieś inne o wyższej temperaturze tak 6000 K a te firmy takich nie produkują
  11. Ok ale jaki?
  12. Audiczka jest z 2005 roku ma 194 tyś przebiegu. Mam ją 5 miesięcy. Jak na razie sprawuje się dość dobrze. Jeden problem który mam to ze wskaźnikiem paliwa. Raz pokazuje pełny zbiornik innym razem pusty lub połowę. Jeżeli coś możecie na ten temat pomóc to będę wdzięczny. I jeszcze jedno pytanko mam bi-ksenony jaki tam w nich jest żarnik. Dzięki i pozdrawiam
  13. Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a 4 b7 z 2005 roku, 2.0 TDI 140KM w wersji S-lin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.