Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Interfejs od Polski vag 2.5 i problem z komunikacją z vagcom3.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kupiłem polski vag 2.5 i nie wiem czy można nim robić wszystkie testy, zmiany , logi ,jeżeli ktoś taki ma i robinp. logi proszę o pomoc bo nie wiem jak to ugryść. Nie wiem czy się nie wygłupiłem z takim zakupem ( interfejs z programem 2.5).

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki. to wpadłem z tym zakupem. Co mam kupić ?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:44_________________________________________________W opisie jest:

odczyt kodów błędów ze sterowników, sprawdzenie czujników,

- kasowanie kodów usterek / inspekcji olejowych, kodowanie podzespołów,

- diagnostykę silnika, ABS, klimatyzacji, skrzyni biegów, licznika i innych podzespołów

- wykonanie adaptacji przepustnicy, aktywacji tempomatu, regulacji xenonów,

- kodowanie kluczy, wysterowanie centralnego zamka, de/aktywacja AIR-BAG,

- przeprowadzanie nastaw podstawowych, test elemetów wykonawczych,

- wiele innych czynności serwisowych.

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:49_________________________________________________Proszę o porady czy mam kupić inny interfejs czy wystarczy sam program vag-com 4.... , bo interfejs jest kkl ODB2 i myslałem że taki wystarczy , kwastia jest chyba w programie? Prosze o rozjaśnienie mi tematu.

Opublikowano

vag 3.11

Opublikowano

Ja proponuję VAG 3.11

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Podana wersja z linku jest pełna , czy z ograniczeniami?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 13:02_________________________________________________I jeszcze jedno , proszę o mała i dokładna instrukcję robienia logów statycznych i dynamicznych w A4 AFN i jak to zapisać w odp. formie do analizy(dla zielonych :sick3:) dzięki.

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Podeślijcie mi prosze vaga w wersji pełnej z codem aktywacji.

Dzięki

Pozdro.

Opublikowano

Witam.

Podeślijcie mi prosze vaga w wersji pełnej z codem aktywacji.

Dzięki

Pozdro.

Podeślij zapytanie na prywatną wiadomość to prześlę Ci VAG-COM 311.2 + crack

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie .

Mam programik vagcom3.11 ale niestety nie mogę uruchomić go , wywala com ok ale inetrfejs sie nie łaczy, przypominam że interfejs jest od vag polski. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Też wystąpił mi taki sam problem w samochodziku Cichyzamosc natomiast umnie i u kolegi STO_PROCENT wszystko się łączyło elegancko. Próbowałem różnych ustawień prędkości transmisji i nic to nie dało być może na innym systemie operacyjnym może pójdzie ja mam Vistę.

Opublikowano
  • Autor

Ja mam XP z sp3 i też lipa , brak mi pomysłów.

Opublikowano

Ja mam XP z sp3 i też lipa , brak mi pomysłów.

musi chodzić..... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Może sterowniki złe bo biorę od vag polski 2.5 bo innych nie mam.

Opublikowano

Może sterowniki złe bo biorę od vag polski 2.5 bo innych nie mam.

też jadę na tych sterach... daj znać jak będziesz w Olsztynie... pomogę uruchomić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Do PAweł69 i nie tylko :>

Opisz jak to zrobiłeś , i w jakiej wersji masz vag-com.

U mnie ciągle com ok i brak połaczenia z fejsem , a jeszcze powiedz czy masz połączenie na sucho czy po podpięciu do autka i po przekręceniu stacyjki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.