Skocz do zawartości
IGNOROWANY

licznik jaeger


abel121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam audiczkę b5 z końca 2000 roku z licznikiem JAEGER 8D0920900M. Od pewnego czasu nie działa mi wskaźnik paliwa sprawdzony od pływaka po licznik i wszystko jest w porządku, z tą dolegliwością jeszcze dało by się żyć ale od pewnego czasu wariuje wskażnik temperatury w większości czasu jest ok ale ma takie stany gdzie nagle wskazuje max i zapali sie kontrolak że płyn jest zagotowany a wszystko jest w porządku(sprawdzane vagiem). Po paru diagnozach mechanicy stwierdzili że licznik padł i nie wiem od czego się zabrać czy go naprawić czy wymienić . Inne dolegliwości to od czasu do czasu immobilaizer i część podswietlenia mruga. I tutaj mam prośbę do szanownych kolegów w jaki spośób naprawić lub wymienić bo ja sie kompletnie nie znam , jest na forum troche na ten temat ale nie wiem od czego zacząć lub jeśli ktoś z Was ma kontakt do dobrego elektryka na podkarpaciu najlepiej z okolic Dębicy lub się podejmie mi to naprawić dobrze zapłacę bo juz mam dość jeżdżenia po mechanikach którzy po diagnozie i oglądnięciu że to jaeger odsyłają mnie z kwitkiem.

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bedzie wymienić, tych liczników jest dużo wiec z dostępem nie ma problemu. Osobiście mogę polecić elektronika z okolic Krosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaj licznik nie naprawiaj w jagerach pada procesor i koszt naprawy nieopłacalny. Zakładasz vdo i po kłopocie nie kupuj kolejnego jagera bo albo już będzie uwalony albo za jakiś czas padnie ot taka przypadłość tych liczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymienić licznik na VDO.

Cześć,a nie wiesz jaki ewentualnie może pasować . Próbowałem od a6 4d0919 ..... ale chyba nie bardzo podejdzie lub miałem uszkodzony bo po zamontowaniu migało podświetlenie ,świeciła poduszka i kontrolka ABS reszta była w sumie do ogarnięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od a6 jak chcesz wkładać to musi mieć numery 4d0920... , ale i tak trzeba by go przerobić, bo paliwo będzie pokazywał odwrotnie i nie posiada potencjometra regulacji podświetlenia. Nie będzie też pokazywał otwartych drzwi i tego nie da się przerobić. Od a4 szukaj o numerach 8d0920...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jednak postanowiłem naprawić . Znalazłem pana który w okolicy działa spróbował no i działa . U mnie procek ok padły silniczki od paliwa i temperatury (zachowywały się jakby procesor padał), no i na płycie pare scieżek poszło to prawdopodobnie przez zwarcie któte miałem jakiś czas temu(stopił się moduł komfortu ).Na razie testy , wywaliłem też immo w razie czego łatwiej będzie wsadzić inne zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...