Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana licznika


mates08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Musze wymienić w mojej a4 b5 2000 r. licznik z powodu uszkodzonego procesora. Mam licznik o numerze 8D0920900. Znalazłem natomiast identyczny wizualnie licznik tylko że o numerze 8D0920900R. Czy będzie działało czy jednak musze szukac licznika bez literki R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie pasował, ale pewnie zaraz też w nim padnie procesor

Ok znalazłem taki sam licznik jak mój z 1/2 fis identycznie wygladający jak mój tylko że jest to licznik vdo. Ma tak samo wejście na 2 kostki zieloną i niebieską, tylko ze mój jaeger ma jeszcze takie cos czarnego u góry przykręcone i podłączone do licznika 3 pinową kostką, a ten vdo nie ma tego wogóle. Czy będzie to pasowało? Czy normalnie jak kupie ten vdo to po podłączeniu tylko zgranie immo i będzie działać tak jak mój jaeger? Bo tak to tak samo wygląda. 1/2 fis i wyswietlacze z zegarkiem i kilometrami na obrotomierzu i prędkościomierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie pasować. To czarne to antena od ustawiania radiowo czasu. Niektóre vdo mają ją wbudowaną. Ale według mnie to trochę zbędny gadget. A w Jakiej cenie znalazłeś ten vdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie pasować. To czarne to antena od ustawiania radiowo czasu. Niektóre vdo mają ją wbudowaną. Ale według mnie to trochę zbędny gadget. A w Jakiej cenie znalazłeś ten vdo?

300 + przesyłka ale musze jeszcze zadzwonic i sie ugadac czy sprawny bo w opisie nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całkiem znośna cena :)

Ok zamówilem. Ma byc sprawny. zobaczymy. Więc tak to czarne coś to ten czujnik satelitarny zegarka? I tak wyciągam mojego jaegera z 1/2 fisem, podpinam na to miejsce vdo z 1/2 fisem i elektryk sciąga mi te immo, koduje itd i będzie to działało? Poniżej link zamówionego vdo http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-8d0920900m-europa-i6553370213.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całkiem znośna cena :)

Ok zamówilem. Ma byc sprawny. zobaczymy. Więc tak to czarne coś to ten czujnik satelitarny zegarka? I tak wyciągam mojego jaegera z 1/2 fisem, podpinam na to miejsce vdo z 1/2 fisem i elektryk sciąga mi te immo, koduje itd i będzie to działało? Poniżej link zamówionego vdo http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-8d0920900m-europa-i6553370213.html#thumb/1

Tak, będzie działać. Jeśli masz trochę chęci i kabel obd to samemu można to zrobić.

No własnie nie mam kabla obd. Mam stacjonarny komp. jak kupie laptopa to i kabel będzie. narazie kupiłem audiunie i chcę ją doszykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej powinno się udać, chodź nie mówię na 100% bo nie jestem pewien. Ja w swojej po 1 lifcie bez problemu wyciągnąłem pin z licznika i zmieniłem przebieg kkl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej powinno się udać, chodź nie mówię na 100% bo nie jestem pewien. Ja w swojej po 1 lifcie bez problemu wyciągnąłem pin z licznika i zmieniłem przebieg kkl :)

ok dam znac jak będzie po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przekładałem zegary z anglika, kupione za 50 pln. Później z ciekawości wgrałem swój wsad z Eu i wszystko przedstawiło się na Eu. Zmieniłem tarczki i w taki sposób dorobiłem się Full fis bez skazy za psi grosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przekładałem zegary z anglika, kupione za 50 pln. Później z ciekawości wgrałem swój wsad z Eu i wszystko przedstawiło się na Eu. Zmieniłem tarczki i w taki sposób dorobiłem się Full fis bez skazy za psi grosz

A przy okazji zeby nie zakładac nowego tematu to mam jeszcze pytanko. Mam kluczyk scyzoryk. z otwieraniem bagażnika. i teraz tak. Chciałbym wymienić w pilocie baterie. Czy musze później zapamiętać kluczyk i jak to ew. zrobic najprościej bez podłączania pod vaga?

Zegary wymienione na vdo. Znajomy wyłaczył mi immo i auto normalnie odpala. Tylko że immo jest wyłączone i mryga cały czas kontrolka od immo w czasie jazdy. Ale zaślepiłem kontrolkę i nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrazie odpięcia akumulatora nie powinno się nic stac? tzn immo sie nie uaktywni?


A wrazie odpięcia akumulatora nie powinno się nic stac? tzn immo sie nie uaktywni?

prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...