Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie zapala


pra-rob

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie nie robię, czasem rozwiązanie może być prostsze niż się wydaje, do komputera masz możliwość podpiąć ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator sprawny ? Paliwo jest ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

prosze nie robic sobie jaj

niestety nie wyglada na to ze cos z elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnostyka robiona ? Błędy ?

Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer

Diagnostyka robiona ? Błędy ?

Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer

czekamy do poniedziałku najprawdopodobniej padł licznik zapomniałem dodać ze po włączeniu kluczyka nic sie nie wyświetla

Edytowane przez pra-rob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym najpierw sprawdził kostki za licznikiem (niebieska i zielona). Licznik sam z siebie raczej nie pada, ale połączenie już znacznie częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka stacyjki cała?

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od razu wiesz lepiej to po co pytasz o poradę na forum. Właśnie u siebie miałem podobny przypadek. Licznik wariował, albo się nic na nim nie zapalalo, komputer pokazywał brak komunikacji ze sterownikiem silnika i błąd imo. Przyczyną była kostka stacyjki. No ale Ty wiesz że u Ciebie to napewno nie to, a ja nie rozumiem co czytam. Powodzenia w rozwiązaniu problemu.

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka stacyjki cała?

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Jak czytam twoje wpisy to faktycznie ich nie rozumiem. Brak interpunkcji powoduje, ze sa wogole nie zrozumiale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...