Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie zapala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po przekreceniu stacyjki zapala OFF na panelu klimatyzacji i tylko kontrolka od AIRBAGU po zapłonie silnik zapala i gasnie

Opublikowano

Akumulator sprawny ? Paliwo jest ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Akumulator sprawny ? Paliwo jest ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

prosze nie robic sobie jaj

Opublikowano

Absolutnie nie robię, czasem rozwiązanie może być prostsze niż się wydaje, do komputera masz możliwość podpiąć ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Akumulator sprawny ? Paliwo jest ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

prosze nie robic sobie jaj

niestety nie wyglada na to ze cos z elektryka

Opublikowano
  • Autor

Diagnostyka robiona ? Błędy ?

Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer

Diagnostyka robiona ? Błędy ?

Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer

czekamy do poniedziałku najprawdopodobniej padł licznik zapomniałem dodać ze po włączeniu kluczyka nic sie nie wyświetla

Edytowane przez pra-rob

Opublikowano

A ja bym najpierw sprawdził kostki za licznikiem (niebieska i zielona). Licznik sam z siebie raczej nie pada, ale połączenie już znacznie częściej.

Opublikowano

Kostka stacyjki cała?

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kostka stacyjki cała?

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Opublikowano

Skoro od razu wiesz lepiej to po co pytasz o poradę na forum. Właśnie u siebie miałem podobny przypadek. Licznik wariował, albo się nic na nim nie zapalalo, komputer pokazywał brak komunikacji ze sterownikiem silnika i błąd imo. Przyczyną była kostka stacyjki. No ale Ty wiesz że u Ciebie to napewno nie to, a ja nie rozumiem co czytam. Powodzenia w rozwiązaniu problemu.

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

napewno napisze jak się to skończy dzieki

Opublikowano

Kostka stacyjki cała?

Wysłane z mojego B15Q przy użyciu Tapatalka

kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Jak czytam twoje wpisy to faktycznie ich nie rozumiem. Brak interpunkcji powoduje, ze sa wogole nie zrozumiale.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.