Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa wyświetlacz fis 1/2.


superhiro2

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetlacz pomiędzy zegarami wczoraj działał dzisiaj już nie. Jest czarny jak Smoła nawet nie ma podświetlenia.

Nie chce wymieniać FIS na pełny.

Ja chciałbym poprostu zobaczyc jak o za świeci na czerwono i da jakiś znak.

PS. Poprzedni temat został usunięty bo administrator myślał że chciałem przerobić fis1/2 na FIS.

NIE CHECE WPROWADZAĆ TAKICH PRERÓBEK. Chodzi mi o zwyczajnie włączenie komunikatu o serwisie na wyświetlaczu.

Proszę nie podawać tematów z wymianą FIS na pełny z kodowanie.

Edytowane przez superhiro2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu wyświetlacz działa czy nie? Bo najpierw piszesz, że czarny jak smoła, a potem że chcesz włączyć tylko komunikat o serwisie...

Edytowane przez adrian_pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież jedno wynika z drugiego. Nie mam pełnego FIS wczoraj klikając jednej z przycisków na desce chyba ten kluczyk to pokazało 17000km i 2 miesiące. Dzisiaj nawet nie podświetlane go nic. Kompletnie nie działa. Chciałem żeby chociaż mrygnął. Lub też wyświetlić tamten serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z 1/2 fis'em, ale przy pełnym fisie, przyciskiem pod manetką można go wyłączyć, więc może Ty go też przez przypadek wyłączyłeś.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w FIS 1/2 nie ma przycisku reset więc nie wiem właśnie jak można by go uruchomić. EDIT. Lub też wyłączyć.

PS. Do administratora użyłem caps lock jako krzyk, nie napisałem całego posta krzycząc więc ostrzeżenie jest dane niesłusznie. Krzyk miał na celu podkreślenie tego że nie chce wymieniać manetki, bo taką właśnie dostałem odpowiedź co jest tak naprawdę nabijaniem postów. To tak jak napisać komuś na pytanie czemu samochód słabo odpala żeby wymienił akumulator.

EDIT2. Komputer włączył się jak było ciepło na dworze. Może nie działał bo było zimno.

Edytowane przez superhiro2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...