Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZimówkiZimówki 225/40/18 - budżetowy zakup moje pomysły + Wasze propozycje


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Zima jest jaka jest u nas ostatnio.Dlatego brałbym głownie pod uwagę przyczepność na mokrej nawierzchni. :wink: .Nexen jak najbardziej bo zbierają dobre opinie.Do tego VW zaczął je wypuszczać z takimi z fabryki.Nie wiem czy dlatego,że są ok.czy dlatego ,że oszczędzają po aferze :decayed: .Tak bynajmniej jest w przypadku Caddy,które nowe dostaliśmy w robocie na Nexenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem te Nexeny, prędzej się zestarzeją niż bieżnik zjadę - zobaczymy myślę, że to i tak lepszy zakup niż klasa premium z 2011r z bieżnikiem 6mm z niewiadomą przeszłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te tematy o oponach to uswiadamiam się w tym ze Ja cheba na prawdę jezdze jakoś inaczej niż większość skoro np takie nexeny nie wiem czy starcza mi na trzeci sezon!

We wtorek jade po cztery zimowki tej firmy w mega rozmiarze 14' i w tym aucie po 10 latach będą miały 6mm ! Jam wytrzymia tyle

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te tematy o oponach to uswiadamiam się w tym ze Ja cheba na prawdę jezdze jakoś inaczej niż większość skoro np takie nexeny nie wiem czy starcza mi na trzeci sezon!

We wtorek jade po cztery zimowki tej firmy w mega rozmiarze 14' i w tym aucie po 10 latach będą miały 6mm ! Jam wytrzymia tyle

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Może tak być :decayed: .Ja mam w Polo zimówki Dayton z 2010 i mają jeszcze coś koło 6mm bieżnika.Letnie Bridgestone Turanza w B5 miałem 6 lat.Zobaczymy ile mi teraz mi Nokiany w Q wytrzymają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, to też miałem podobny dylemat - oczywiście przy 18 calach. Jeśli ma być to budżetówka i do takiej jazdy jak podał autor wątku, to minimum Barum Polaris 3. Jak zobaczyłem gdzieś w testach drogę hamowania tych wymienionych Kormoranów w porównaniu do Barumek, to za głowę się złapałem. Kilka metrów różnicy na niekorzyść Kormoranów. Uważam, że lepiej dopłacić, niż wjechać w kufer auta, które nagle zatrzyma się przed tobą np. na takich Barumkach lub lepszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...