Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AAH ręce opadają :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 b5 2.8 AAH
Problem polega na tym, że korekty sond są na ubogo, na wolnych obrotach oscylują pomiędzy 10% a 20% lecz gdy tylko podczas jazdy zaczynam przyśpieszać stają na max wartości bodajże 32.8% i po jakimś czasie wywala błąd sond jednej lub dwóch (błąd niskie napicie-nieszczelność dolotu) bank1 lub bank2, co może być tego przyczyną? Auto zaczyna szarpać i traci moc, wchodzi w tryb awaryjny, po skasowaniu błędu i ponownym uruchomieniu wraca do normy aż do ponownego wejścia w ten tryb i tak w kółko. Pomocy!

Uprzedzę podpowiedzi 1f61b.png:P
Wymienione lub podmienione:
-sonda lambda
-przepływomierz
-pompka paliwa
-filtr paliwa
-cewka
-przewody WN
-świece
-czujnik temp. 4 pin
-rozrząd nowy złożony na blokadach
-głowice niedawno po obróbce i remoncie
-brak nieszczelności kolektora dolotu itp.

Ręce opadają proszę o pomoc.

Opublikowano

masz gaz?

Opublikowano
  • Autor

Tak, na gazie to samo, parownik dobry, dysze dobre, wtryski dobre, wszystko szczelne :/

Opublikowano

auto normalnie rozwija moc czy czuc tego paliwa juz brakuje?

Opublikowano
  • Autor

Auto nie rozwija normalnie mocy dławi się.

Opublikowano

Ciśnienie paliwa zmierz, może kuźwa któryś wężyk od PB lekko puszcza.

A co z odmą, sprawdzona?

Edytowane przez k232

Opublikowano

jezeli caly uklad ssacy, z odmami wlacznie i mocowaniem wtryskow gazu szczelny to tylko brak paliwa moze powodowac takie korekty. Tak jak poprzednik zmierz cisnienie paliwa byc moze Twoj regulator na listwie nie jest w stanie utrzymac stalej roznicy cisnienia paliwa skoro pompa byla podmieniana. O ile pamiec mnie nie myli to chyba uklad jest 4 barowy, wiec na biegu jalowym powinno byc cos miedzy 3,3-3,5. Pod obciazeniem powinno wzrastac (w okolicach jego maksumalnej wartosci do 4 powinien dobic) Wartosci podaje z glowy takze moga byc drobne roznice

Opublikowano
  • Autor

Zapierdziela normalnie dopóki nie wyskoczą błędy. Skoro chodzi o paliwo to dlaczego na lpg jest to samo?

Opublikowano

wydech przed sondami szczelny? Musi byc gdzies jakas nieszczelnosc w ukladzie ssacym/podcisnien

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szczelny, układ dolotowy/ssący podsićnienia itp szczelne kolektor zrzucany dla pewności itp.


Serio nikt nie ma pomysłu? :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.