Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działają przeciwmgielne przód


pomidor_pd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie, nie działają przeciwmgielne przednie. Sprawdzone żarówki, bezpiecznik [nr 19], wtyczka za lewą lampą i dalej nic. Zapiąłem Vag'a, błędów brak w 09. W teście elementów wyjściowych tego nie ma :( . Jedyne co mi przychodzi do głowy to przełącznik do świateł i stąd prośba o rozpiskę przewodów wtyczki tegoż przełącznika. Jakieś 2 miechy temu zmieniałem obudową tego przełącznika i nie sprawdziłem halogenów.... Proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie wiem jak to się stało, że tego nie znalazłem :facepalm:


Dla potomnych :). Dzięki Grzegorzowi dostałem pinologię dla wtyczki wyłącznika świateł. Diagnoza: brak wyjścia na pinie nr 8 tj. zasilanie dla przednich świateł przeciwmgielnych. Rozebranie wyłącznika, (wiedza zdobyta znów dzięki Grzegorzowi), czyszczenie styków, przy okazji poprawienie zimnych lutów dla ledów oświetlenia i montaż. Efekt: wszystko działa jaka należy :banan: Teraz spokojnie mogę wystawić moją niunię :D Poniżej załączam rozpiskę pinów. Gdyby ktoś się za to zabierał, podczas rozbiórki wyłącznika poróbcie sobie znaki i zdjęcia jak to ma być złożone, mi to zaoszczędziło mnóstwo czasu, a czytałem, że można się spocić przy tym :grin: Czas pracy 1,5h

http://www.fotosik.pl/zdjecie/bfba517b9bde8e83

Edytowane przez pomidor_pd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...