Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikaty miedzy zegarami po polsku?


kyzyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam a4b8 z 12 roku po lifcie, mam pytanie ponieważ mialem ochote sam się pobawić z wgraniem spolszczenia oraz najnowszej mapy, dla 3G basic jest chyba najnowsza z 2015 roku, jednak po przeczytaniu wielu watkow w ktorych czasem zdarza sie, ze cos nie wychodzi, zdecydowałem sie pojechac do polecanej osoby, ktora sie tym zajmuje i zrobienie tego za pieniazki (300 pln) nie wiem czy to dobra cena, jednak sie zdecydowalem skutek pozytwyny spolszenie wgrane mapy sa, jakies dodatkowe funkcje przez vcds wlaczone + usuniete bledy i serwis. Jednak dopytywalem o komunikaty wyswietlane pomiedzy zegarami, one nadal sie wyswietlaja po ANG, tzn ogolnie spolszczenie jest zrobione tak ze nadpisuje angielska wersje jezykowa, jednak dopytywalem, czy i to mozna spolszyczyc, to uzyskalem informacje, ze w moim konkretnym modelu sie nie da, poniewaz nie da sie wybrac polskiego w vcds i dopiero wersje tam ktore maja lekko zmienione zegary chyba w 2013 roku maja taka funkcje, teraz chcialbym to skonfrontowac, czy rzeczywiscie nie da sie tego spolszczyc, czy po prostu ta dana osoba nie ma tego jeszcze opatentowanego ?

Edytowane przez kyzyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie 600zl mnie kosztowała impreza mam 3g basic i w liczniku tez mam fajnie wszystkie komunikaty po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie 600zl mnie kosztowała impreza mam 3g basic i w liczniku tez mam fajnie wszystkie komunikaty po polsku

siema mogę namiary na takie usługi ,dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...