Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierowanie listwy drzwiowej


ShowTeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio porysowałem listwę znajdującą się na dole drzwi. I mam pytanie, czy można to polakierować w oryginalny kolor? Czy kolor listwy jest taki sam jak kolor nadwozia i tylko nie ma położonej warstwy bezbarwnego? Załączam zdjęcie koloru auta. Pozdrawiam.

Zdjęcie poglądowe.

img-1157-8604302988076509300.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można lakierować w ori kolor kolego :) Albo poszukaj może takiej listwy w kolorze na allegro?

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, to kolega ma listwy drzwiowe jak i dokładki w wersji nie lakierowej, więc nie wiem co wy mu każecie lakierować. A to, że kolor LX7Z zlewa się z nielakierowanym plastikiem, nie oznacza, że gdy pomaluje ją w kolor "z wlepki z bagażnika" będzie ok. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, potem na rocznik auta i wszystko się zgadza, oryginalnie lakierowane listwy nie występowały w tym roczniku.

Którą dokładnie listwę porysowałeś, może znajdę coś dla Ciebie.

Ps. Wlepka serwisowa, w wersji Avant znajduje się pod tylną kanapą, a nie w bagażniku, taka nowość słuchaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, to kolega ma listwy drzwiowe jak i dokładki w wersji nie lakierowej, więc nie wiem co wy mu każecie lakierować. A to, że kolor LX7Z zlewa się z nielakierowanym plastikiem, nie oznacza, że gdy pomaluje ją w kolor "z wlepki z bagażnika" będzie ok. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, potem na rocznik auta i wszystko się zgadza, oryginalnie lakierowane listwy nie występowały w tym roczniku.

Którą dokładnie listwę porysowałeś, może znajdę coś dla Ciebie.

Ps. Wlepka serwisowa, w wersji Avant znajduje się pod tylną kanapą, a nie w bagażniku, taka nowość słuchaj :hi:

Kolega ma w opisie, że ma sedana słuchaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...