Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Graphite AVF Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;)

Marka Audi jest ze mną od ładnych paru lat i posiadałem kilka modeli począwszy od 80 b4 1Z poprzez A4 b5 afn quattro, a3 8l ahf, oraz niedawno nabyte audi a4 b6 avf quattro i w ten egzemplarz wsiąknę na dłużej. :) Długi okres poszukiwań kryteria wygórowane miało być: wewnętrzny i zewnętrzny s-line, diesel, quattro, sedan. Z sedanem się nie powiodło, avantem nie pogardzę. :decayed:

Coś o samochodzie:

-A4 B6 2003r.

-AVF było 131km jest 167km/346nm

w9ouf5tb.jpg

-Pakiet s-line zewnętrzny i wewnętrzny

8bvtulif.jpg

248qompl.jpg

d5hhc5kh.jpg

8o8eso4g.jpg

Plany na przyszłość:

- swap hamulców prawdopodobnie 320/288

- centralny FMIC

- sprzędło w kevlar

- zmiana turba prawdopobnie na gtb2060vklr

- zmiana pompowtrysków

Letni setup 2k17:

IMAG0306.jpg

Edytowane przez RRonin

Opublikowano

Bardzo ładna fura, trafiona w fajnej konfiguracji ;-)

Jak wspominasz b4 i b5 teraz gdy już b6 latasz? ;-)

Opublikowano
  • Autor

do b4 mam sentyment aż do teraz ;) bardzo miło wspominam bo to mój pierwszy pojazd jeszcze kiedyś sobie kupie do modzenia :D a b5 na tyle dobre auto ze zostało w rodzinie i mój tato nim jeździ, pierwsze quattro jakim miałem okazje trochę pojeździć i wiedziałem ze następne tez chce w quattro. wszystkie dobrze wspominam dlatego pozostałem przy audi :wink:

Opublikowano

pamiętaj że masz dołożone Q :naughty: Fajna furka kolega dynamiquedci sporo przy niej namodził :)

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
  • Autor

sporo namodził ale tez i wycenił ale na chwile obecną 100% zadowolenia :decayed: nie żałuje... i postaram się to pociągnąć dalej

Edytowane przez RRonin

Opublikowano

Auto piekne Ale czy ona nie wisi na allegro co chwilę?

Opublikowano

Fajnie porobione auto i ten kolor :kox: jeszcze cos tam do rezania sie znajdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może cena odstraszała... dlatego długo stała

Opublikowano

fajna furka ,teraz skojarzyłem co to za auto i do kogo należało :wink:

widziałem ogłoszenie tylko pasjonat wyj.... tyle siana na "stare auto"

Powodzenia w dalszych modach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bez felg i car audio było trochę tańsze niż na allegro doszliśmy do kompromisu z karolem :) ... już kupowałem auta po okazyjnej cenie i na wejście dokładałem 2tyś plnów... autko w środku i zewnątrz rewelka tylko jakieś ładne felgi na lato kupie i nic nie rusze! bardziej bede grzebał mechanicznie ale na to trzeba $$$$


http://allegro.pl/a4-1-9-tdi-fabryczny-s-line-z-niemiec-i6582467452.html#thumb/6

np. też ładna ale bez 2 rurki z tyłu, bez listw na drzwiach i konsola 1din, bez quattro... i wychodzi ze dużo nie przepłaciłem :grin:

Edytowane przez RRonin

Opublikowano

Fajne auto ze słusznym kolorem :thumbup1:

Opublikowano

Ładna i widać doinwestowana :)

A co za radio tam siedzi ? :)

Opublikowano

tylko jakieś ładne felgi na lato kupie

prawdopodobnie bede swoje sprzedawał,jakbys był zainteresowany tym rozmiarem, wzorem to daj znac na pw :wink:

Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie bede swoje sprzedawał,jakbys był zainteresowany tym rozmiarem, wzorem to daj znac na pw

ok bede pamietał :wink:

próbował ktoś podłączyć ori subwoofer pod takie radio jak mam?? da się w ogóle i ma to sens??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.