Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest dużo roboty, wszystko znajdziesz na forum, wystarczy poszukać :)

Opublikowano
15 godzin temu, ziomek435 napisał:

żeby założyć listwy progowe dużo z tym roboty ? czy ktoś coś podpowie

Roboty dużo nie ma, aczkolwiek celuj w oryginalne listwy a nie zamienniki z allegro ;)

Opublikowano

Masz co robic jeszcze zeby fajnego sline zrobic. Powodzenia!

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dawid93 napisał:

Masz co robic jeszcze zeby fajnego sline zrobic. 

Wszystko powoli będą pieniądze będę robił :) Pozdrawiam

Opublikowano

Dokladnie! ?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna sztuka:hi:

Ledy polecam od użytkownika Tomnik, mam u siebie i naprawdę rewelacja:) i gwarancja 2 lata.

Powodzenia w modach, i może jakiś mały spocik zrobimy w Przemyślu:D

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, pezet202 napisał:

Ładna sztuka:hi:

Ledy polecam od użytkownika Tomnik, mam u siebie i naprawdę rewelacja:) i gwarancja 2 lata.

Powodzenia w modach, i może jakiś mały spocik zrobimy w Przemyślu:D

widzę że troszkę nas jest więc kiedyś jak najbardziej można się umówić :)

Opublikowano

Ładna audiczka. 

Opublikowano

To trzeba się zgadać i coś pomyśleć:hi:

1 godzinę temu, ziomek435 napisał:

widzę że troszkę nas jest więc kiedyś jak najbardziej można się umówić :)

To trzeba się zgadać i coś pomyśleć:hi:

Opublikowano

Ładna fura. Podobna do mojej i też kupiona w Radomiu. Dobrze działasz kolego. Często bywam w Przemyślu to może bym się załapał z Wami na jakiś spocik :banan:

Opublikowano
  • Autor

no to trzeba coś pomyśleć każdy chętny no to trzeba coś ogarnąć. : ) to już zależy od was kiedy najlepiej jakaś niedziela :)

Opublikowano

tez bym chetnię oblukał twoja a4 ,ale niestety nie te okolice :(

Opublikowano

Bex + ośka to tak jak u mnie :D

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Damiyc napisał:

Bex + ośka to tak jak u mnie :D

szkoda ze nie quattro co nie x D

ale jak dobrze pójdzie do następnej zimy będzie quattro : ) xD

tak poza tym nie wiem po co ktoś kupował z salonu wersję bez q chyba że nie było potrzebne 

I Audi już na nowych ramkach klubowych :)

 

16357532_1363883930329273_573547334_o.jpg

16325606_1363883923662607_1378755735_o.jpg

Opublikowano

Ja też jestem za którąś niedzielą:) od poniedziałku mam urlop do 15 lutego więc trzeba się dogadać co do spotu:)

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, pezet202 napisał:

Ja też jestem za którąś niedzielą:) od poniedziałku mam urlop do 15 lutego więc trzeba się dogadać co do spotu:)

napisz na zlot Podkarpacie :) żeby widziało więcej osób bo tu do mnie raczej wszyscy nie będą widzieć w temacie :)

Opublikowano

Cześć taki kolor Audiki jak mój :) założyłem na Podkarpaciu spoty Przemyśl więc tam możemy się umówić na spota jest nas coraz więcej :D pozdrawiam i do zobaczenia :)

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, DanielAudiDaniel napisał:

Cześć taki kolor Audiki jak mój :) założyłem na Podkarpaciu spoty Przemyśl więc tam możemy się umówić na spota jest nas coraz więcej :D pozdrawiam i do zobaczenia :)

Ok ok :)

 

Opublikowano

Już napisałem propozycje w tamtym temacie spotu przemyśl:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Edit zapraszam do oglądania powoli do przodu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.