Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

odświeżone zaapraszam :)

Opublikowano

Ulter 90 robi robote :-) ledy w rejestracji spoko sie prezentuja :-) bedzie trzeba zrobic jakis spot w Przemyslu gdzies moze na przyszly weekend :-) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Co tutaj taka cisza? :D

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, pezet202 napisał:

Co tutaj taka cisza? :D

dużo się pozmieniało będzie chwila to uzupełnienie temat : )

Opublikowano

Czekam czekam :D

Opublikowano

Ja pod koniec miesiąca daję dokładkę na 2 kominy do malowania i będzie montaż. A potem wydech z 1.8T wleci na pokład na początku września i końcówki Ulter 90 :D

Opublikowano
  • Autor

zapraszam na przód temat odświeżony :)

Opublikowano

Nono 220 to juz fajnie :-) Zdjecie z widokiem Przemysla super:-) gdzie to jest? Kopiec?:-) jaka srednica montazowa ulterow?  Spawales je do wydechu? Mam nadzieje ze w koncu uda sie zlot w sierpniu :-) 

Opublikowano
  • Autor

miejsce to przemyśl winna góra , ultery 90 spawane.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zaczynamy montaż Quattro którym zajmuje się kolega z a4 klubu :)

9725977_22497329_1652997564762451_128815

9725976_22547120_1652997434762464_196892

9725980_22553785_1652997621429112_595804

9725979_22550737_1652997478095793_179341

9725978_22553747_1653054171423457_174904

na razie zostało założone bak i belka myślę ze na początek następnego tygodnia audi będzie już u mnie :)

Opublikowano

Będziesz pan zadowolony ... zaraz sezon na  :quattro:

Opublikowano

Sezon tuz tuz wiec quattro jak znalazl ;-) 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, pezet202 napisał:

Sezon tuz tuz wiec quattro jak znalazl ;-) 

quattro już założone śmiga jak szalone :)

Opublikowano

O prosze ;-) super ;-) a jak robisz w srode lub czwartek?  Bo chcemy zlot zrobic:-) bardziej w czwartek 

Opublikowano

Witaj, 

Fajnie, że quattro wpadło :D

Jak możesz to prośba o przesłanie na priv namiarów do montera i kosztów moda.

Skrzynię masz 5-kę manual?

Od której wersji silnikowej przeszczepiłeś quattro?

BTW. Sylwek zmień sobie opis pod avatarem z FWD na Quattro ;D

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.10.2017 o 12:18, black4 napisał:

Witaj, 

Fajnie, że quattro wpadło :D

Jak możesz to prośba o przesłanie na priv namiarów do montera i kosztów moda.

Skrzynię masz 5-kę manual?

Od której wersji silnikowej przeszczepiłeś quattro?

BTW. Sylwek zmień sobie opis pod avatarem z FWD na Quattro ;D

Pozdrawiam

całe quattro posiadam z avj skrzynia 5 przełożenie jest podobne chodź trochę brakuje mi 6 nie ukrywam ale może dlatego że jestem przyzwyczajony tak. poza tym na pewno jestem zadowolony z quattro : ) koszt to 3 tys ale zależy za ile znajdziesz graty i za ile ktoś Ci ogarnie przekładke więc może to być koszt 1 tys może być 5 tys zależy wszystko : )

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic nie pisałem więc postanowiłem się odezwać lecimy nadal z modami więc tak jak wcześniej pisałem wpadło quattro przez zimą ostatnio też wpadły listwy drzwiowe sline i jutro wpada lotka ori sline zdjęcia na dniach :)

Opublikowano
  • Autor

na ten czas autko prezentuje się tak

11169316_20180319_112122.jpg

11169315_20180319_112137.jpg

11169317_20180319_112145.jpg

brudne nie było kiedy umyć bo mrozy troszkę :)

w najbliższym czasie wpadło lotka sline z b7 i listwy sline dolne drzwiowe więc myśle ze nie jest źle :)

Opublikowano

Mody na plus :hi: Niech przyjdzie juz wiosna to zlocik na swiezym powietrzu sie zrobi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.