Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN gdzie uszczelnić nastawnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy macie kogoś sprawdzonego pobliżu Sosnowca kto wymieni mi uszczelki na nastawniku?

I ustawi te poprawne dawki i nie będzie"Batorego" za samochodem?

Potrzebuje kogoś kto wie co robi a nie wymysli jakiejś abstrakcyjnej kwoty.

Opublikowano

Sam sobie wymień. Tylko traf nastawnikiem w dziurkę xd

Opublikowano

Sam sobie wymień.

No bardzo dobra porada i na temat ..... dramat , gdyby umiał sam to zrobić to by nie pytał

Opublikowano

jak nie trafi w jabuszko to silnik wejdzie na obroty i mozesz go nie zgasic z kluczyka, a jak chłopak wpadnie w panikę i nie bedzie wiedział ze trzeba zadusic silnik wysokim biegiem to po silniku, wiec potrzeba osoby która juz robiła takie rzeczy i niema co pisac głupot :facepalm:

Edytowane przez baca2309

Opublikowano

jak nie trafi w jabuszko to silnik wejdzie na obroty i mozesz go nie zgasic z kluczyka, a jak chłopak wpadnie w panikę i nie bedzie wiedział ze trzeba zadusic silnik wysokim biegiem to po silniku, wiec potrzeba osoby która juz robiła takie rzeczy i niema co pisac głupot :facepalm:

Jakoś nigdy tego nie robiłem. Poczytałem forum, i wiedziałem z czym to się wiąże. Zaryzykowałem i zaoszczędziłem.

Opublikowano

Druga osoba moze nie miec tyle szczescia;)

Opublikowano

bedziesz miał ciężko kogoś znalezc po taniosci

nawet jak Mietek z warsztatu sie podejmie to na bank nie podepnie kompa zeby dawke ustawic poprawnie po złożenie

jak nie czujesz sie na siłach to nawet się za to nie zabieraj bo....j/w :wink:

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

bedziesz miał ciężko kogoś znalezc po taniosci

nawet jak Mietek z warsztatu sie podejmie to na bank nie podepnie kompa zeby dawke ustawic poprawnie po złożenie

jak nie czujesz sie na siłach to nawet się za to nie zabieraj bo....j/w :wink:

A tam gadacie. Jak się trafi nastawnikiem w dziurke to można nim ruszać w każdą stronę, przód, tył, boki. Jak nie to np w dół pójdzie a do góry już nie będzie chciał iść. Taki sposób na sprawdzenie. Dawka vag, i heja.

Opublikowano

jak nie trafisz i sie jabuszko obróci to tak samo mozesz ruszac :facepalm:

Opublikowano

jak nie trafisz i sie jabuszko obróci to tak samo mozesz ruszac :facepalm:

Tia. Widzę koleszko nie masz pojęcia o czym mówisz :D Nie poczujesz tej różnicy, nie wiedząc jaka ma być.

Opublikowano

jabuszko po tłoku chodzi bez zadnych oporów wiec nawet jak trafisz to nie wyczujesz tego, oki nie mam pojecia

Opublikowano

jabuszko po tłoku chodzi bez zadnych oporów wiec nawet jak trafisz to nie wyczujesz tego, oki nie mam pojecia

Widzę dalej nie rozumiesz. Jak to określiłeś "jabłuszko po tłoku" chodzi od punktu A do punktu B. I ruszając nastawnikiem, będziemy czuli że idzie ze środka do punktu A, ale stawia opór idąc do punktu B. I nie można go pchnąć. Wtedy wiadomo że nie wszedł w dziurkę. Wyciągamy i celujemy po raz drugi. I do skutku.

Opublikowano

A tam gadacie. Jak się trafi nastawnikiem w dziurke to można nim ruszać w każdą stronę, przód, tył, boki. Jak nie to np w dół pójdzie a do góry już nie będzie chciał iść. Taki sposób na sprawdzenie. Dawka vag, i heja.

hahaha cos kolega pitoli , powiem wprost raz Ci sie udało założyć nastawnik i ok ale chyba nigdy Ci nie rozbiegł się silnik . Dla kogoś kto nigdy tego nie robił

nie pisz bajek,że to bułka z masłem bo jak kolega uszkodzi nastawnik po przeczytaniu twoich "porad" to co będzie ? trochę odpowiedzialności bo nie każdy ogarnia problemy mechaniczne .

Zresztą po h się produkujemy jak kolega zadał konkretne pytanie i ani ja ani TY nie potrafisz na nie odpowiedzieć .

Edytowane przez Bodek66

Opublikowano

Hehs. Bawi mnie to. Wyjasnilem koledze jak ja to zrobilem gdzie dopiero gdzies za 6 raxem udalo mi sie trafic. A wy sie smiejecie i wymadrzacie. Pozdrawiam was xddddddd

A po za tym. Wedlug mnie jesli ktos jezdzi dieslem z turbo to powinien miec te min wiedzy co zrobic w razie rozbiegania silnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.