Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie też niestety nie będzie, mam zjazd w szkole i zaliczenia :thumbdown:

Opublikowano

no to pewnie nie jedziemy

Opublikowano

Ściemniacie, Panowie :cool1:

Czekam na "Mam imieniny cioci" i "piesek mi zachorował" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie no, żartuję :wink4: :wink4: :wink4:

Spoko, może następnym razem. Jakiś grill na otwarcie sezonu czy coś :decayed: :decayed: :decayed:

A do BT ktoś z Was jedzie? :mysli:

Opublikowano

chcesz skan moich zjazdów? :naughty: :naughty: :naughty:

z tego co się orientuje to do BT jedzie Łukasz i Ja :cool1:

Opublikowano
  • Autor

i Heniooo z Kaśką tez jest na liście.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:47_________________________________________________

Ściemniacie, Panowie :cool1:

Czekam na "Mam imieniny cioci" i "piesek mi zachorował" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie no, żartuję :wink4: :wink4: :wink4:

Spoko, może następnym razem. Jakiś grill na otwarcie sezonu czy coś :decayed: :decayed: :decayed:

A do BT ktoś z Was jedzie? :mysli:

Kimi ja też żałuje,ze ciągle coś wypada. Z Waszej ekipy poznałem tylko Mariusza i Kachne :) w Jarosławcu :drunk:

Musimy nadrobić stracony czas hehehe, co do grilla to fajna sprawa. Mam nadzieje,ze w końcu się uda i na wyjazd do BT bedziemy już się dobrze znać :decayed:

Opublikowano

i Heniooo z Kaśką tez jest na liście.[br]

sorry nie zauważyłem :wink4:

Opublikowano

No to jeśli nie uda się wcześniej, to w BT się poznamy :wink4:

Od nas jadę ja z Małżonką, Miśki (Mario i Kacha), Kłysiu ze swoją Lubą i B4rt4s, także z Wybranką :D

Może jeszcze ktoś się zdecyduje.

Ale Panowie, na wiosnę to już nie ma ściemy :cool1:

Opublikowano

nikt nie ściemniał przecież :gwizdanie: z chęcią bym przyjechał, ale ja już wiem jak to się skończy i na zaliczenia nie dotrę :decayed:

przed wyjazdem do BT trzeba coś pomyśleć :wink4:

Opublikowano

nikt nie ściemniał przecież :gwizdanie: z chęcią bym przyjechał, ale ja już wiem jak to się skończy i na zaliczenia nie dotrę :decayed:

przed wyjazdem do BT trzeba coś pomyśleć :wink4:

Wiem wiem, przecież żartowałem z tym chorym psem :D

Ciężko jest zgrać termin, żeby wszystkim pasowało.

A spotkanko przed BT - jak najbardziej jestem ZA :good:

Opublikowano
  • Autor

Stary fura nie do ruszenia w CT :decayed:

Opublikowano

Stary fura nie do ruszenia w CT :decayed:

I na każdym skrzyżowaniu dodatkowa atrakcja: piszczące jak nastolatki, sikające po nogach 70-cio i 80-letnie babcie :D

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

Stary fura nie do ruszenia w CT :decayed:

Stary fura nie do ruszenia w CT :decayed:

I na każdym skrzyżowaniu dodatkowa atrakcja: piszczące jak nastolatki, sikające po nogach 70-cio i 80-letnie babcie :D

do tego miałbyś mocherowo-beretową ochronę zapewnioną wszędzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wpadłem w dziure i mam jajo na oponce, Może leży komuś z was jedna stara 205/50/17 najlepiej dunlop winter sport M2.

Nie oplaca mi sie kupować 1 szt na jakies 2 miechy... dajcie znać na PW jeśli coś znajdziecie. Dzięki;)

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 11:38_________________________________________________Podpowiedzcie gdzie jeszcze moge poszukać. BYłem w 2 miejscach na adamowicach, w nowej wsi i na sójkach. Niestety 17 prawie nigdzie nie maja:/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:41_________________________________________________u MIniszaków też nic...

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze nagranego jednego goscia. W czwartek bedzie w kutnie i popatrzy czy cos ma. Na allegro znalazłem najtansza za 60zł, 25 przesyłka, około 12 przekładka. W stówce bym sie zmieścił...

Opublikowano

to przecież i tak dobra cena :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.