Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.

Opublikowano

no cena nawet bardzo dobra tylko potrzebuje te gume przełożyć na juz. Wiesz,jak kupiłbym cos na miejscu to zawsze jakas możliwość reklamacji jest, a przez all i za taka cene kupić, to troche strach.

od takich rzeczy są komentarze, jak uczciwy sprzedawca to ja bym chyba zaryzykował :wink4:

u mnie tak jak Ci pisałem-brak :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.

Opublikowano

Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.

trzeba było nie jeździć po krawężnikach :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nic jednak na miejscu nie znalazłem. Kupiłem na allegro.

trzeba było nie jeździć po krawężnikach :decayed: :decayed: :decayed:

...on nie jeździł po krawężnikach tylko obiecał coś Kasi i nie dotrzymał słowa więc oponka pękła... :decayed:

...następnym razem ma być dużo gorzej coś jak na filmie wesele z Audi TT...ale nie oficjalnie się dowiedziałem że Łukasz ma zamiar kupić bileciki kierunek ciepłe kraje.... :gwizdanie:

... pantoflarz..... :evil2: ... :decayed:

Opublikowano

nooo i do BT nie chce jechać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba coś napisać, bo w tabeli na sam dół prawie spadliśmy :P

Opublikowano

dzisiaj w skrzynce znalazłem awizo za kalendarze, więc jutro będę je miał w domu. w kutnie będę we wtorek lub środę to możemy się jakoś ustawić po ich odbiór :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem jutro cały dzien w pracy wiec możesz zajrzeć choć fajniej było by zrobić spota. :rolleyes:

Opublikowano

No ja jestem jutro cały dzien w pracy wiec możesz zajrzeć choć fajniej było by zrobić spota. :rolleyes:

to mogę je trzymać i dać jak zrobimy spocik :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 18:15_________________________________________________chłopaki kalendarze macie do odebrania u Łukasza :cool1:

Opublikowano

jestem za :good: ale ostrzegam że z czasem u mnie krucho :no:

Opublikowano

to jakie propozycje terminu?? :)

Opublikowano

niech Łukasz coś zaproponuje bo trzeba go na spocie :bicz: żeby jechał do BT :naughty: :naughty:

Opublikowano

hmm niedziela przed południem? Tak jak ostatnio ? :cool1:

Opublikowano

mnie nie ma :( w niedziele :(

Opublikowano

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

Opublikowano

Łukasz, a Ty kórwa ludzi nie poznajesz na ulicy?! :decayed:

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 14:44_________________________________________________

hmm niedziela przed południem? Tak jak ostatnio ? :cool1:

mi szczerze to obojętne kiedy, tylko że jutro do południa odpadam :gwizdanie:

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

no nie idzie :confused4: na początku coś lepiej szło :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

...panowie coś organizacja tych spotów wam ciężko idzie...(jesteście na szarym końcu.. :acute: )....:naughty:

w czarnej d*pie można by rzec [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

Łukasz, a Ty kórwa ludzi nie poznajesz na ulicy?!

To rano koło MPC z tym wiejskiem grilem to Twoje było ??? coś Ty zrobił :shocked:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:15_________________________________________________... Zresztą ja żadnych Szamków nie znam :D:decayed:

Opublikowano

jakiś za***any mułem jesteś, od zimy na nim śmigam :gwizdanie: nie mam jakoś weny go na czarno prysnąć:/

skoro nie znasz to o czym mamy gadać? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myślalem,ze jak statnio byłeś, to inny miales...

i qr** nie mułem :D[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 10:20_________________________________________________zreszta zaspany byłem...

Wybaczam Ci,ze Cie nie poznalem :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.