Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LPG, rozwiązanie z Listopada 2016, który zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Widzę że z czasem wchodzą nowe podzespoły i nowe propozycje przy instalacji gazowej.

Ja właśnie rozglądam się za rozwiązaniem do mojego 163KM Audi z świeżo zregenerowanym multitronikiem

I dwie propozycje, które wydają mi się najoptymalniejsze:

1-sza

2600zł

Stag Qbox

Baracuda bądz Hana

KME silver

przewody faro

butla 55litrów ( i tu pytanie czy wejdzie większa)

2-ga

2700zł

Stag Qbox

AC W01

AC RO1

W obu przypadkach wlew pod klapką

Jakieś opinie, rady, wskazówki...?!

PZDR

Opublikowano

Tydzień temu pytałem się polecany na lpg-forum.pl warsztat i do BFB poleca barakudy.

Opublikowano

Ja bym wziął taki:

-Stag Qbox

-R01 250km

-Barraccuda

-Zwykła rurka 8mm

Opublikowano

ja w swoim Avancie mam butlę o pojemności 61 litrów, ale nie wiem czy w sedanie tyle samo miejsca jest.

A instalację mam Staga Qbox + AC-W01 z reduktorem ZAVOLI.

Jestem zadowolony z tym że u mnie silnik 2.0 ALT

Opublikowano

Ja bym wziął taki:

-Stag Qbox

-R01 250km

-Barraccuda

-Zwykła rurka 8mm

Dokładnie.Instalacja dobra i jeśli dłubniesz auto też obskoczy.Najważniejsze teraz to dobry montaż.
Opublikowano
  • Autor

Wiec Barracuda jak rozumiem pojedyncze wtryskiwacze, a czy ktoś miał do czynienia z reduktorem KME Silver.

Dlaczego pytam o ten z zestawu 1-szego, bo jest to jeden z nielicznych z zakładów które oferują usługi pod STAGIEM z terminem przed grudniem.

Zależy mi na "logo" Staga. Żeby bez problemu móc serwisować gaz w innych punktach w Polsce trochę ich mają a ja nie wiem gdzie będę za rok :)

Opublikowano

Załóż AC 250 jeśli planujesz mody lub KME Tur jeśli zostanie seria,możesz też wrzucić wtryskiwacze acw03,są dobre,stagowe i pojedyńcze.Pamiętaj,że lepiej poczekać,bo dobry zakład ma długie terminy.Znam sporo zakładów w kraju,mogę coś podpowiedzieć gdzie podjechać na montaż.

P.S. Autoryzowany czy rekomendowany zakład nie zawsze znaczy dobry ;-)

Edytowane przez artur100g

Opublikowano
  • Autor

Za bardzo nie mogę szaleć z modami bo mój multitronic bardzo delikatny :(

Czasem to nie zasada, słyszałem że jak jest za dużo zleceń to "specjaliści" zlecają pracownikom i jakość na tym traci ale...

EKO-CAR w Radomiu zbiera raczej same pozytywne komentarze.

Wiec zaufam ludziom z doświadczeniem i zdam się na ich wiedzę.

Im bardziej zaczynam wnikać w szegóły tym wiecej nie jasności sie pojawia.

Dzięki za pomoc i wskazówki

PZDR

Opublikowano

EKO-CAR...no nie jestem przekonany do końca ;-)

Koło Radomia masz gościa w Promnej-Kolonii,nazywa się Marek Niczewski-wygooglaj sobie telefon.Zakład na zadupiu strasznym,ale facet wie co robi i na bank będzie lepiej niż u p.Putona.

A zrobisz jak uważasz.PZDR

Opublikowano

Ja u Siebie w sedanie mam butlę 70 litrów, wchodzi 55 litrów przy tankowaniu.

Opublikowano

Ja zakładałem niedawno w Mascar na gołębiowskiej 37 do 1.8T i mam zamontowany zestaw nr 2 podany przez Cb (tylko wtryski ACW-03), butla 55l. Jeżdżę dopiero kilka dni, ale różnicy praktycznie nie odczuwam. Kwestia spalania do sprawdzenia

Edytowane przez REddy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.