Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo wstaje się po 2 sekundach. Pomocy :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Mam problem z turbina, budzi się ona po ok 2 sek. po wciśnięciu pedalu gazu, nie zależnie od obrotów . Nie wiem czy to problem ze sterowaniem, czy sama turbina . Dolaczam komplet logów .

Audi A4 B51.9 TDi 110 KM 81kW AFN

STATYCZNE:

Grupa 004: http://vaglog.pl/log_279858.html

Grupa 003: http://vaglog.pl/log_279859.html

Grupa 013: http://vaglog.pl/log_279860.html

Grupa 023: http://vaglog.pl/log_279861.html

Grupa 018: http://vaglog.pl/log_279862.html

Grupa 001: http://vaglog.pl/log_279863.html

DYNAMICZNE:

Grupa 001: http://vaglog.pl/log_279857.html

Grupa 011: http://vaglog.pl/log_279856.html

Grupa 010, 011: http://vaglog.pl/log_279855.html

Grupa 004: http://vaglog.pl/log_279853.html

Grupa 003, 011: http://vaglog.pl/log_279854.html

Grupa 010: http://vaglog.pl/log_279852.html

Grupa 008: http://vaglog.pl/log_279851.html

Grupa 003: http://vaglog.pl/log_279850.html

Grupa 003, 008, 011: http://vaglog.pl/log_279849.html

BASIC SETTINGS:

Grupa 003: http://vaglog.pl/log_279844.html

Grupa 011: http://vaglog.pl/log_279843.html

Grupa 000: http://vaglog.pl/log_279842.html

Grupa 004: http://vaglog.pl/log_279841.html

Opublikowano

Nie wiem czego ty oczekujesz ..Patrząc na logi nie jest źle...Jedynie dawka paliwa mogła by być trochę większa ... ;)

Moze ktoś coś doda jeszcze....

Opublikowano

to nie turbina tylko dwumasa, zanim sie ułoży to jest taki efekt chwilowego laga,nic z tym nie zrobisz, co do logów to sprawdz cały dolot czy niema dziury, przepływka troche za duzo mierzy, dawke mozna by skorygowac na 3mg,kąt wtrysku koniecznie do poprawienia bo opóźniony,

Opublikowano

to nie turbina tylko dwumasa, zanim sie ułoży to jest taki efekt chwilowego laga

że co?

Coś się turbo przycina, widać, że nie może się ciśnienie ułożyć. Ściągnij gruszkę i zobacz jak chodzi geometria.

Opublikowano
  • Autor

Czy dawkę paliwa można ustawić Vagiem na 3mg? Geometria chodzi jak trzeba .

Opublikowano

bo to nie geometria, sprawdz czy dzury niemasz w dolocie, zobacz przy ssacym ten kwałek łącznika od spodu lubi pekac, vagiem ustawisz jesli nastawy nie były zmieniane, ale lepiej mechanicznie ustawic ruszajac natawnikiem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Można zamknąć ogarnięte . Winny był przepływomierz , który padł . Wymieniony = brak problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.