Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek, pomocy!


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z otworzeniem auta. Gdy naciskam guzik na pilocie, zapala się tylko włącznik awaryjnych a zamki nie reagują. Bateria była juz wymieniana. Dodam jeszcze że nie posiadam zamków w drzwiach jak i w klapie;/

Wybicie szyby nie wchodzi w grę. Dzwoniłem do kilku "magików" i każdy rozkłada ręce. Ma ktoś jakiś pomysł?

zauważyłem ostatnio że miałem problemy z zamknięciem auta, ale gdy uruchomiłem silnik na kilka sekund, cantralny zamek zaczął normalnie działac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem

Gdy naciskam guzik od otwierania, kontrolka alarmu dalej mruga, włącznik awaryjnych się zapala ale zamków nie otwiera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle motzno jak to bezinwazyjnie zrobić


miałeś kiedyś zamek w drzwiach i zmieniłeś zaślepkę demontując przy tym bębenek czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to cholera trzeba zbić szybę.

Najlepiej byłoby wstawić furę do ciepłego garażu na kilka dni, może by mu sie odwidziało i by otworzył. Albo spróbować przynajmniej maskę otworzyć i aku odpiąć na chwile, z tym że przy otwarciu maski włączy sie alarm. Przez atrapę można by spróbować jakoś otworzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał majster, wsadził 2 poduszki, lekko rozchylił drzwi po czym na pręce miał zamocowany kluczyk i wsadził go w stacyjke i przekręcił na zapłon. Drugim prętem odsunął jedna szybe przez która otworzylismy drzwi. Potem odpalił silnik i zgasił i kluczyk zaczął działać:) koszt to 150 zł za 20 minut roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem kilka razy tak ze auto nie chciało się zamknąć. Dopiero po odpaleniu i zgaszeniu, zaczął znowu działać.

Wina MK czy kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...