Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koszty obniżenia A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie ale dalej nikt nie powiedział nic na temat czy są takie sprężyny które obniżają auto 20mm i gdzie ewentualnie można je dostać :exclaim:

Opublikowano
czy są takie sprężyny które obniżają auto 20mm

Są takie sprężyny i były montowane nawet w niektrych autach seryjnie, w kodach wyposażenie jest to pisane

Opublikowano
gdzie ewentualnie można je dostać :exclaim:

np.Allegro mozesz dostac ori. uzywki :wink:

Opublikowano

Mam ori zawieszenie obniżone o 20 mm, chętnie zamienię na standard z tego rocznika. A4 1.9 tdi quattro 2002

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Opublikowano

Mam ori zawieszenie obniżone o 20 mm, chętnie zamienię na standard z tego rocznika. A4 1.9 tdi quattro 2002

Troche nie rozumiem , w audi ori sportowe zawieszenie jest opcją , a ty chesz wyminić na seryjne, -20 to nie jest tragedia.

Poważnie bym się zastanowił.

Opublikowano

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.

Opublikowano

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.

Potwierdzam, w niemczech założyli takie sprężyny do orginalnych amorów i do dziś jest ok

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak ktoś szuka delikatnego obniżenia polecam springi in.pro 30/20mm

jakość porównywalna z Eibachem a cena dużo niższa, w razie czego proszę o kontakt na PW

sam długo szukałem odpowiednich sprężyn do mojej A4, wszyscy producenci z oferty naszego sklepu mają w ofercie 40mm i więcej

Opublikowano

jak ktoś szuka delikatnego obniżenia polecam springi in.pro 30/20mm

jakość porównywalna z Eibachem a cena dużo niższa, w razie czego proszę o kontakt na PW

sam długo szukałem odpowiednich sprężyn do mojej A4, wszyscy producenci z oferty naszego sklepu mają w ofercie 40mm i więcej

Felipe ma do CIebie prosbe czy mozesz zmierzyc odleglosc od ziemi do srodkowego punktu nadkola (tego centarlengo najwyzszego miejsca na jego krawedzi ) z przodu i z tyl

rozumiem ze masz zalozone te sprezyny o ktorych piszesz, napisz jeszcze jakie masz amory czay sa ori zwykle czy ori sportowe, no i cene tych sprezyn.

Ja mam problem kupilem samochod z obnizonym zawiasem, krotkie amortyzatory koni i sportowe sprezyny, tyl -50 przod - 40, do tgo wszystko jeszcze sie ubilo. Dla mnie to za nisko. Spraawdzielm po kodach ze z fabryki samochod wyjechal na sportowym zawieszeniu, a sprzedawca dal mi ori sprezyny ale niestety by cokolwiek zrobic musze wyminic tez amory By podniesc go troche do gory, nie intersuje mnie podnoszenie do -20, che zrobic po -30 z przodu i z tyly.

Opublikowano

niestety ja sie zdecydowałem na ta opcję z in.pro 45/35

aktualnie mam 17" na seryjnym zawiasie i mogę zmierzyć, na dniach zakładam właśnie te in.pro 45/35 i do tego amorki gazowe KYB Excel-G lub Bistein B4 (czyli seria, żadne sportowe)

Opublikowano

niestety ja sie zdecydowałem na ta opcję z in.pro 45/35

aktualnie mam 17" na seryjnym zawiasie i mogę zmierzyć, na dniach zakładam właśnie te in.pro 45/35 i do tego amorki gazowe KYB Excel-G lub Bistein B4 (czyli seria, żadne sportowe)

no to bardzo prosze co bys si ez tym metrem po fatygowal b ojestem cieakw ile wyjdzie a byl by to dla meni jakis punkt odniesienia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.