Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak byście się w Płońsku nie długo spotykali to niech ktoś da znać i mi to też bym przyleciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy A3 też można podjechać?

jasne że tak :good: Myślę że w lutym jakiś spocik będzie :wink4: Ostatnio frekwencja była za***ista :kox:

kilka B5 , 5 B6 o ile dobrze pamiętam i A6 C5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby było coś po 20 lutego to ja chętnie, bo dopiero w kraju będę myslę że jeszcze 2 autka bym ściągnął forumowe jesli by było w płońsku

:good: Cos nasz mod się nie odzywa ostatnio ale pewnie znajdzie i on czas w któryś weekend :naughty: Na pewno coś zorganizujemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znać, chętnie bym się poturlał gdzieś w klimacie.

BTW -> tak sobie myślę żeby w Płocku spoty były, proponuję górny parking galerii Mosty. termin do uzgodnienia. sie zaczyna powoli zima zawijać więc można by pokombinować - bo i okolica zacna i możliwości sporo. mam opcje organizacji paintballa , ogniska, sauny, chaty solnej, łaźni polskiej, domków, grilla, baletów i innych atrakcji w atrakcyjnej okolicy.i na dobrych warunkach.dla AudiManiaków.

czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuję kontrolnie środę o , powiedzmy 18.00 . górny parking galerii Mosty.chętnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja tam elastyczny jestem, jeśli są chętni , a widzę . że są to zaklepmy PIĄTEK , GODZ. 19:00 -- GALERIA MOSTY -- PARKING POZIOM 4

SERDECZNIE ZAPRASZAM, CZAS COŚ RUSZYĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby było coś po 20 lutego to ja chętnie, bo dopiero w kraju będę myslę że jeszcze 2 autka bym ściągnął forumowe jesli by było w płońsku

:good: Cos nasz mod się nie odzywa ostatnio ale pewnie znajdzie i on czas w któryś weekend :naughty: Na pewno coś zorganizujemy :naughty:

mod sie nie odzywa, bo z roznych przyczyn nie bywa w Plonsku... ostatni raz bylem na swieta.

teraz bede w weekend, ale pewnie tylko na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby było coś po 20 lutego to ja chętnie, bo dopiero w kraju będę myslę że jeszcze 2 autka bym ściągnął forumowe jesli by było w płońsku

:good: Cos nasz mod się nie odzywa ostatnio ale pewnie znajdzie i on czas w któryś weekend :naughty: Na pewno coś zorganizujemy :naughty:

mod sie nie odzywa, bo z roznych przyczyn nie bywa w Plonsku... ostatni raz bylem na swieta.

teraz bede w weekend, ale pewnie tylko na kilka godzin.

spoko rozumiem :wink4: U mnie niestety podobnie z wolnym czasem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chodzi o czas... sa poprostu sprawy przez ktore nie chce mi sie wcale tam jezdzic :kwasny:

....aaaleee spoko - kiedys ustawimy sie w koncu na ta kreske :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chodzi o czas... sa poprostu sprawy przez ktore nie chce mi sie wcale tam jezdzic :kwasny:

....aaaleee spoko - kiedys ustawimy sie w koncu na ta kreske :decayed:

:decayed: Moje auto nie jest do scigania :decayed::bag: Ale zrobie wyjatek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek mi pasi bede :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:00_________________________________________________to moze jakas liste zrobic kto bedzie ?? ja bede ale z kolegami bo do kutna jedziemy ale spota nie chce opuscic tym razem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...