Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

spoko w ten czwartek możemy sie spotkać

Opublikowano

Witam

Bedzie ktoś w czwartek 07.02.2013?

Opublikowano

ja i wstępnie dawid

Opublikowano

Mi to bardziej pasuje jutro :P

Opublikowano

Witam

wiec juz jest 3, ktoś jeszcze ?

Opublikowano

Ja też podjadę :)

Opublikowano

ale jutro czyli w czwartek?

Opublikowano

Czwarterk ??

Opublikowano

no mnie dziś nie pasuje a spoty są w czwartki.... nawet jest w podwieszonym poście jest.

Opublikowano

Wiec w czwartek 19 30

Opublikowano

Czwartek, moze bardziej 19:00?

Opublikowano

dla mnie moze być i 19 i 20

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

oki jak cos ja bede o 19 15

---------- Post dopisany 21-02-2013 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 11:33 ----------

Witam Panowie

Mam namiar na gościa od pomp oleju i najnowszy cennik części potrzebnych do przeszczepu pompy

Poniżej zestawienie może sie komuś przyda:

Ceny wg ASO AUTO FORUM Płock:

- kółko 06A105209B - 74 zł zł,

- łańcuszek 038115230A - 135 zł,

- napinacz 038115130 - 27 zł,

- pompa 03G115105 - 865 zł (używka z Allegro za 250-300 zł),

- uspokajacz oleju 038103623 - 104 zł,

- uszczelniacz przedni wału 038103085E - 101 zł (z zamiennika ok. 40-45 zł),

- smok 06B115251, - 61 zł

Dodatkowo rozrząd kpl. ok. 650 PLN ( Allegro)

Robocizna w Sulejówku ok 600-700 PLN

I wreszcie spokojna jazda :)

Wszystkie graty dostępne praktycznie od ręki .

Serwis w Sulejówku pod Warszawą ( robił już pare aut wiec ma doświadczenie)

OK-sERWIS J.Tarkowski tel.227834104. Pawdopodobnie na poczatku marca bede mial juz zrobiony SWAP pompy, musze tylko jeszcze sprawdzić ten silnik czy jest OK czy lepiej wymienić calość

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 17:01 ----------

Hmm

Problem z olejem schodzi na drugi plan, wlasnie byłem u kilku mechaników i kazdy stwierdził to samo padło sprzęgło i dwumas, nawet w ASO stwierdzili to na 100% , no to sie zaczyna skarbonka bez dna :(

Opublikowano

a nie chcałeś wierzyć:(

Opublikowano

Są koszty jest zabawa :decayed:

Dwumasik 2200 mnie kosztował

Opublikowano
oki jak cos ja bede o 19 15

---------- Post dopisany 21-02-2013 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 11:33 ----------

Witam Panowie

Mam namiar na gościa od pomp oleju i najnowszy cennik części potrzebnych do przeszczepu pompy

Poniżej zestawienie może sie komuś przyda:

Ceny wg ASO AUTO FORUM Płock:

- kółko 06A105209B - 74 zł zł,

- łańcuszek 038115230A - 135 zł,

- napinacz 038115130 - 27 zł,

- pompa 03G115105 - 865 zł (używka z Allegro za 250-300 zł),

- uspokajacz oleju 038103623 - 104 zł,

- uszczelniacz przedni wału 038103085E - 101 zł (z zamiennika ok. 40-45 zł),

- smok 06B115251, - 61 zł

Dodatkowo rozrząd kpl. ok. 650 PLN ( Allegro)

Robocizna w Sulejówku ok 600-700 PLN

I wreszcie spokojna jazda :)

Wszystkie graty dostępne praktycznie od ręki .

Serwis w Sulejówku pod Warszawą ( robił już pare aut wiec ma doświadczenie)

OK-sERWIS J.Tarkowski tel.227834104. Pawdopodobnie na poczatku marca bede mial juz zrobiony SWAP pompy, musze tylko jeszcze sprawdzić ten silnik czy jest OK czy lepiej wymienić calość

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 17:01 ----------

Hmm

Problem z olejem schodzi na drugi plan, wlasnie byłem u kilku mechaników i kazdy stwierdził to samo padło sprzęgło i dwumas, nawet w ASO stwierdzili to na 100% , no to sie zaczyna skarbonka bez dna :(

Jakie objawy Ci się nasiliły??

Opublikowano

Generalnie nie szarpało buda , tylko silnik pracował jak V8 i był troche głośny, dodatkowo było tak ze nie mogłem normalnie ruszyc tylko zawsze był "kangur" na jedynce, no i sprzegło było dośc twarde i był problem z ropędzeniem sie szybciej niz 160 km/h dostawał strasznych wibracji. Dwumas wraz ze sprzęgłem LUK nówka sztuka 1830 PLN z wysyłką plus 250 wymiana czyli prosty rachunek. W ASO powiedzieli mi ze to jest efekt wirusa w kompie :) i że ciekawe od jak dawna jest ten program wgrany:) aaaa no i ze skoro padł dwumas to przebieg na 1000% oryginał czyli 214 tys. w sobote wjezdza na warsztat

Opublikowano

A tak czułem i mówiłem że być może jest jakiś wirus!!! :D Na bank dokoksowane z dołu jak to u szfabuf.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.