Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, mam pytanie - czy ktoś Chipował Diesla u Peterów ? dowiadywałem się ostatnio to całkiem dobrą cenę mi zaproponowali.

Albo czy ktoś korzystał z usług Diesel-Softu ? widziałem parę razy ibizkę tdi wyklejoną w Diesel Soft, podobno grubo pogrzebana jest na 200+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam pytanie - czy ktoś Chipował Diesla u Peterów ? dowiadywałem się ostatnio to całkiem dobrą cenę mi zaproponowali.

Albo czy ktoś korzystał z usług Diesel-Softu ? widziałem parę razy ibizkę tdi wyklejoną w Diesel Soft, podobno grubo pogrzebana jest na 200+ ?

Hej! Ta Ibiza należy do tunera z Diesel-Softu - Marcela, jest zrobiona tak, że robi 13.0 na 1/4 mili. Moc oblicz sobie sam :D Jeszcze jak na ALkach była to szliśmy z Marcelem równo z rolki :) a ibi dużo lżejsza.

Z Peterami nie mam doświadczenia. Wiem tylko, że ich hamownia jest już trochę mało wiarygodna.

Moje samochody stroi Mariusz z mTronik. Ja jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a teraz dużo dostałbyś z Marcela Ibizą? Podczas night power na mickiewicza to miałem wrażenie, że Twoje A3 szło nie gorzej, chociaż w parze nie jechaliście. Marcel po zawodach mówił mi, że to wina trakcji i slicków bo wtedy jednak było trochę mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moje slicki się nie nadawały na tamtą pogodę, były za twarde. W ogóle trakcji nie miałem i soft jeszcze nie był dopracowany. Marcel miał super miękkie slicki. Poza tym u mnie sprzęgło jest seryjne i ma ponad 200kkm. W pierwszych trzech przejazdach miał ok. 10 sek, a w ostatnim złapał trakcję i pojechał 9.3. Ja we wszystkich 4 przejazdach niestety bez trakcji i najlepszy miałem 9.8. Generalnie nie spinam się tymi wynikami, bo wiem jak mi auto chodzi :D

Teraz z Ibizą Marcela :)? Podejrzewam, że bez NOSa byłoby z rolki jakieś 4-5-6 długości. Ciekawy jestem dymu na PD race. Musze do niego podjechać kiedy i pogadać. Nie wiem ile mu tam ostatecznie wyszło bez NOSa. Powinno być ok. 270ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wspominał o 260 ps. Natomiast Twoje przejazdy całkiem dobrze wyglądały, ale i tak najlepsza była Cordoba Vario, która rzekomo miała 90 ps. hehe

Widziałem Cię w niedziele ok. 17 jak jechałeś z nowego mostu w kierunku Ciechomic, jechałem z przeciwnej strony dawałem długimi ale byłeś zajęty kobietą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wspominał o 260 ps. Natomiast Twoje przejazdy całkiem dobrze wyglądały, ale i tak najlepsza była Cordoba Vario, która rzekomo miała 90 ps. hehe

Widziałem Cię w niedziele ok. 17 jak jechałeś z nowego mostu w kierunku Ciechomic, jechałem z przeciwnej strony dawałem długimi ale byłeś zajęty kobietą ;)

Hehe, no w sobotę 1 września mieliśmy ślub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim razie jesteś usprawiedliwiony hehe, życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bd jutro spot? pozatym tak z tablicy to szczescia dla dejfa no i ta ibiza o ktorej pisaliście

to chyba NAJSZYBSZA IBIZA 1.9TDI W POLSCE ! 305KM ! ZOBACZ! (2625280646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ;)

o ja pierd0le! ale musi fruwać ta ibi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak możecie to rzućcie okiem na ten wątek http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/potrzebna-krew-245630/

Może akurat ktoś będzie mógł pomóc

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakiś mechaników w Płocku godnych polecenia którzy dobrze robią swoją robotę i nie są drodzy? Bo ja naprawiałem swoją ninuńke w Bosh Serwis na wyszogrodzkiej ale cenili się baaardzo wysoko i bym chciał zmienić mechanika ;)

09-533 Słubice, Mazowiecka 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...