Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpalanie auta w mrozy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam krótkie pytanko. Mianowicie jak powinno wyglądać odpalenie auta w temperaturze ujemne np po nocy? Tak samo jak w lato? Sprzęgło do końca i jedno wciśnięcie kluczyka? Świece same się rozgrzewają? Bo w starszym aucie przekrecalem kluczyk i czekałem aż kontrolka od świec zgaśnie i dopiero wtedy pełne przekrecenie kluczyka :)

Edytowane przez Osta

Opublikowano

I czekasz


Sprzęgło do końca i jedno wciśnięcie kluczyka

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Najlepiej wciskasz kluczyk bez sprzegla i jak pogasnie co ma pogasnąć wciskasz drugi raz juz ze sprzegłem :)

Opublikowano

Najlepiej wciskasz kluczyk bez sprzegla i jak pogasnie co ma pogasnąć wciskasz drugi raz juz ze sprzegłem :)

Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem?

Opublikowano

Najlepiej wciskasz kluczyk bez sprzegla i jak pogasnie co ma pogasnąć wciskasz drugi raz juz ze sprzegłem :)

Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem?

jakim raz za razem??przeciez zapłon tylko raz jest włączany :)

Opublikowano

Najlepiej wciskasz kluczyk bez sprzegla i jak pogasnie co ma pogasnąć wciskasz drugi raz juz ze sprzegłem :)

Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem?

jakim raz za razem??przeciez zapłon tylko raz jest włączany :)

No w sumie racja. To nie prościej po prostu na raz ze sprzęgłem? Zanim świeczki zagrzeją to i tak wszystko inne pogaśnie.

Opublikowano

Najlepiej wciskasz kluczyk bez sprzegla i jak pogasnie co ma pogasnąć wciskasz drugi raz juz ze sprzegłem :)

Świece nie dostaną po d*pie gdy będą grzane raz za razem?

jakim raz za razem??przeciez zapłon tylko raz jest włączany :)

No w sumie racja. To nie prościej po prostu na raz ze sprzęgłem? Zanim świeczki zagrzeją to i tak wszystko inne pogaśnie.

O czy ktoś zna zalecenia producenta? Mnie się zdaje, że wciskam sprzęgło, wciskam kluczyk i czekam.... jest zapłon i jadę. Chyba coś tak to powinno wyglądać...

Opublikowano

Przy wciśniętym sprzęgle i jednym naciśnięciu kluczyka rozrusznik i tak zostaje włączony dopiero po rozgrzaniu świec więc w czym problem

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki panowe wszystko jasne :)

Opublikowano

Dokładnie jak pisze BIN, w nowszych autach dopiero po zagrzaniu świec ( tj od ręki jak jest ciepło, albo po parunastu sekundach gdy jest mróz) zaczyna kręcić rozrusznik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.