Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 2001 - Pioneer i problem z fabrycznym subwooferem


Zielas92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Mam o taki problem, wymieniłem radio fabryczne Chorus na Pioneerka MVH-180UB, wszystko ładnie pięknie, podłączyłem adapter według instrukcji na forum, niebieski kabelek z czerwonej kostki do kabelka remote control, głośniki wszystkie grają, jakość dzwięku ok ale irytuje mnie, że siedząc z przodu bas jest marny, nie ma tego mocnego jeb... jak miałem przy radiu fabrycznym, zaś gdy włożę głowę do bagażnika bas wali aż miło tam siedzieć, kombinowałem z faderem i nic nie daje, wszystkie głośniki grają więc kostki i kable są ok. Proszę pomóżcie. Niżej daje zdjęcia adaptera itp.

2hcgjd1.jpg

fml24x.jpg

wqyb1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest problem z fazą? W bagażniku czuć i słychać niskie tony a w aucie już nie. Takie coś występuje gdy przód lub tył jest odwrotnie podłączony. Zamieniony + z -. Wówczas niskie tony się znoszą i brak niskiego basu.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marivs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe, że problem jest spowodowany przez fabryczny wzmacniacz ? Chodzi o to, że od czasu gdy mam niefabryczne radio przód gra strasznie głośno. nie przekraczam głośności powyżej 10, przy 7 już jest głośno a bas praktycznie słychać tylko z przednich głośników a nie z subwoofera. A nowe radyjko z tego co wiem posiada wbudowany wzmacniacz MOSFET... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz się przyglądam i adapter masz dla systemu BOSE a co masz w oryginale, może NOKIA? Możliwe, że tutaj jest problem bo z tego co na forum ludzie pisali to BOSE nie jest kompatybilne z NOKIA - chodzi o adapter?

Edytowane przez marivs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...