Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wgranie nowej mapy


gregor93

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam Audi A4B7 2.0 tfsi quattro z 2005r orginalna z USA ;) i mam takie pytanie, odnośnie wgrania mapy z 200 na 270 ponad koni to jest jakaś możliwość ze auto bedzie pałiło mniej czy tylko wzrośnie spalanie... pytam orientacyjnie bo nie mam z kim pogadać na ten temat :D pozdrawiam
Edytowane przez gregor93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe konie z samego powietrza się nie wezmą. :) Poza tym +70Km to raczej nie sam program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywalisz kata i założysz dp a wszystko reszta zdrowe pod 260 podejdziesz ale to max na seryjnych gratach, przy normalnej jeździe pali tyle samo przy deptaniu troszkę więcej ale tragedii nie ma .200 koni w tym aucie nie jedzie,po programie jest lepiej byle ktoś ogarnięty ci to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywalisz kata i założysz dp a wszystko reszta zdrowe pod 260 podejdziesz ale to max na seryjnych gratach, przy normalnej jeździe pali tyle samo przy deptaniu troszkę więcej ale tragedii nie ma .200 koni w tym aucie nie jedzie,po programie jest lepiej byle ktoś ogarnięty ci to zrobił

ok dzieki za info ;) no gdybym robił to na pewno przez jakiś warsztat, co sie tym zajmuje, bo byle papudrak może sp***doli**** robote, obecnie ma przelot zrobiony i jednej sondy nie ma z tego co wiem, bo posiadam auto od września i cały czas je poznaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa oleju i szklanka pompki to problemu w tym aucie, jeśli masz blisko do pleszewa polecam goodhope z Dobrej nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...