Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 podświetlenie konsoli


7ka

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego zacząć ... przyciski od konsoli nie są podświetlane: klimatronik oraz przyciski na górze (podgrzewanie szyby,Reg. Świateł halogeny ... o dziwo awaryjne są podświetlane. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany następnego dnia...

Bezpiecznik

Poprzedni właściciel podlaczajac radio namieszał coś z kablami. Wszystko ogarnięte. Edytowane przez 7ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bezpiecznik też tak miałem

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie napisać o który bezpiecznik chodziło? U mnie podświetlenie przycisków w konsoli na czerwono nie działa, przyciski klimatronika również nie świecą (sam klimatronik działa, awaryjne podświetla, sygnalizacja włączenia świateł przeciwmgłowych również działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczczyt lenistwa:o koledzy, poszukać w necie opisu bezpieczników i będziecie bogatsi o tą wiedzę. Prawdopodobnie bezpiecznik nr 14

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krzyy napisał:

Koledzy możecie napisać o który bezpiecznik chodziło? U mnie podświetlenie przycisków w konsoli na czerwono nie działa, przyciski klimatronika również nie świecą (sam klimatronik działa, awaryjne podświetla, sygnalizacja włączenia świateł przeciwmgłowych również działa)

Poszukaj rozpis bezpieczników na google grafika jest tego pełno. Co do podświetlenia jeśli nie bezpiecznik to licznik, u mnie licznik działał ale coś się w środku widać popsuło bo po podmiance licznika podświetlenie konsoli zaczęło działać, na starym liczniku nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opisy bezpieczników, wszystkie z nich sprawdziłem i nadal to samo. Potencjometr od podjaśniania/przyciemniania w liczniku działa prawidłowo i spełnia swoją funkcję, licznika na podmiankę niestety nie mam. Czy coś oprócz licznika może powodować ten problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzyy napisał:

Mam opisy bezpieczników, wszystkie z nich sprawdziłem i nadal to samo. Potencjometr od podjaśniania/przyciemniania w liczniku działa prawidłowo i spełnia swoją funkcję, licznika na podmiankę niestety nie mam. Czy coś oprócz licznika może powodować ten problem?

 

Nic innego nie przychodzi mi do głowy, napisałem że licznik bo miałem taki przypadek. Jeśli nic nie robiłeś przy kablach w instalacji to jeśli nie bezpieczniki to albo licznik albo jeszcze coś innego, ale nie wiem czy jeszcze coś odpowiada za podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody od podświetlenia pokręteł od kratek nawiewu. U mnie jest taka sytuacja , że nie świeci się nic po za climatronikiem( tak na pół gwizdka) i licznikiem i zauważyłem , że w kratkach są pourywane przewody, nwm czy to może być winowajcą bo nie mam czasu zakupić nowych ale warto sprawdzić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...