-
Mruga oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi pasżerów
Tłumaczą Ci ludzie i ja ze winny mikrostycznik za kilka zł... Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Połączenia sprawdzałem kilka razy. Raz nawet podmieniłem te przewody z ciekawosci ale ten błąd nadal był. Co ciekawe przed podłączeniem tmc też widniał ten błąd. Idąc dalej przy symphony nie było błędów Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Information data bus 00-37 faulty Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
01311 information dsta bus 00-37 faulty. Ogólnie znalazłem kilka tematów z tym problemem ale na każdym nie ma rozwiązania.. Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Nie ma dziengów Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
- Zgasly lampki w suficie
A jakie błędy? Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolegi, po odłączeniu licznika pokazuje mi spalanie na poziomie 50,51 litròw. Myślałem, ze się to unormuje, ale ten poziom utrzymuje sie juz od okolo przejechanych 100km. Macie pomysły? Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka- A4 B5 czy jest możliwość podpięcia odtwarzacza usb,mmc itp ?
Ja zrobiłem w symphony aux-a za 5,50 zł[emoji4] Jak coś to służę pomocą na pv Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Zasięg na rezerwie
Na pewno wyjdzie Ci to na plus. Podłączenie nie jest takie trudne na jakie wygląda:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- B5 podświetlenie konsoli
Szczczyt lenistwa:o koledzy, poszukać w necie opisu bezpieczników i będziecie bogatsi o tą wiedzę. Prawdopodobnie bezpiecznik nr 14 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Zgasly lampki w suficie
Do zamknięcia. Zimny lut w lampce nad kierowcą Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Zgasly lampki w suficie
Pompka nie pokazuje żadnych błędów.. Trochę już się bawiłem z tym oświetleniem dlatego zglupiałem przy takich objawach. Przerabial ktoś ten temat? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Montaż Navigation Plus od A do Z
Działaliśmy cały dzień z kolegą z forum ale bez rezultatu dlatego piszę, bo może jest ktoś kto uporał się z tym problemem. Rnsd dx o numerach 8D0 035 192 E komunikacja data ena clock. Licznik A4 b5 full fis, białe podświetlenie, cyfrowy zegarek. Brak rds na fis, navi i licznik kodowane na wszystkie sposoby.. Miał ktoś taki problem? - Zgasly lampki w suficie
emil.wasiak.7
Pasjonat - L
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta