Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z silnikiem BMM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zatarłem silnik BMM i czeka mnie wymiana, no i teraz przy okazji pojawiły się dodatkowe możliwości. Z serwisu dostałem informacje, że z moim autem kompatybilne są następujące silniki: BGW, BPW, BMP no i oryginalny BMM. Każdy z wymienionych silników dostępny jest w wersji: fabrycznej, oraz zmodyfikowanej (wyeliminowane pewne wady kostrukcyjne). W serwisie powiedziano mi, że np. dla BMM są to zmiany w postaci: mocniejsze korbowody, panewki, wzmocniony wał.

i teraz moje pytania o poradę jaki silnik wybrać:
- oryginalnej kontrukcji czy modyfikowany?
- założyć BMM jak fabrycznie, czy może któryś z proponowanych BGW, BPW, BMP?

Jeśłi ktoś podpowie jaki silnik, to proszę o umotywowanie dlaczego akurat taki. Jeśli zalecacie modyfikowany, to jakie zmiany proponujecie i dlaczego?

ogólnie poszukiwałem informacji w necie, ale jest tego napraawdę niewiele, więc ciężko jest się na coś zdecydować.

z góry dziękuję za podpowiedzi :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na twoim miejscu włożył bym sprawdzonego 1,9 tdi AVF-a (albo AWX-a) :)

To najmniej awaryjne i najbardziej wytrzymałe jednostki na pompkach , jakie się Volkswagenowi przydarzyły :hi:

Goły słupek ubrany w Twój osprzęt powinien pasować bez problemów.

Oczywiście wskazana będzie korekta softu ale i bez niej auto powinno jeździć bez problemu, pod warunkiem że wywalisz DPF.

Jak cegiełkę byś chciał zostawić to musisz przełożyć wałek rozrządu ze swojego zdechlaka :P

Opublikowano

Ja miałem też BMM i zrobiłem nim ponad 70 tys. Zero jakichkolwiek problemów, całkowicie bezawaryjny. Jak czytałem co przechodzą użytkownicy o innych oznaczeniach to mnie ciarki przechodziły.

Złego słowa nie powiem na BMM zwłaszcza że wytrzymał moc ponad 175km.

To chyba coś powinno znaczyć jak piszę z pozycji użytkownika a nie tylko teoretyka.

Edytowane przez andy-vip

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem Ci że zależy jak trafisz i kto jak silnik użytkował.

Nie którzy jeżdzą tymi niby bardzo awaryjnymi i nic nie przy nich nie dzieje a niektórzy niby tymi bez awaryjnymi i co chwile dokładają.

Ja bym zakładał BMM,z tego co wiem to jest najmniej awaryjny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.