Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszka silnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam krótkie pytanie.

Od pewnego czasu autkiem troszkę telepie podczas odpalania i jazdy 2-4 tys obrotów.

Postanowiłem przyjrzeć się poduszka silnika jedynie co zwróciło moje zaniepokojenie to prawa poduszka.

Załączam zdjęcie poglądowe.

Czy według was ta poduszka może być przyczyna?

8ca8b068fa1f9b9875e9a7050a962416.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć,

Rozwiązałeś problem? Mam podobną sytuację w 1.8T BFB

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Trzęsie Ci delikatnie autem podczas stabilnej jazdy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Trzęsie mi na biegu jałowym, a podczas jazdy drgania nie występują.

Opublikowano
  • Autor

Mi na jałowym tez trochę. Ale najgorzej jest między 2-3 tys obrotów na biegu. Lekko trzęsie ale czuć to tylko na przednich fotelach. Wymienię niedługo komplet i będę wiedział czy to to.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wylała Ci sie poduszka, to znaczy płyn z niej, Jezeli Ci telepie w kabinie to winna jest ona,

W moim przypadku kupiłem na aledrogo używke, i normalnie chodzi ; p

Opublikowano

Przejrzałem ich stan w kanale i prawa jest delikatnie wylana, natomiast podczas pracy silnika zarówno prawa jak i lewa pracują identycznie. Wymienię obydwie i zobaczę jakie będą efekty (oczywiście używki, bo cena jednej w ASO w Poznaniu to uwaga - 574zł).

Opublikowano

U mnie wylały dwie na raz, autem nie telepało ale z uwagi wyjazdu za granicę kupiłem na szybko używki i założyłem. Na razie od pół roku jest ok :) Dużo roboty z wymianą nie ma więc pewnie jak padną znów wezmę używki. Te stare jak się nimi poruszyło to słychać było chlupanie. A przed demontażem wyglądały tak jak ma twoim zdjęciu

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor

Przy wymianie nie trzeba podnosić całego silnika?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie.. jak to jest z tymi poduszkami do 1.8t.. bo już mnie głowa boli.. w etce jedne numery, w samochodzie mam oryginał inne numery a jak szukam w necie po modelu i silniku to mi jeszcze inne wyskakują..

Np. Mam do wymiany prawa poduszkę.. według etki jest to numer: 8E0199382J , w aucie mam obecnie 8E0199382B, a jak szukam po zamiennikach np: febiego to do mojego motoru pasuje 8E0199379D..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dołączę się do tematu.

Jaka jest różnica między poszczególnymi literami na końcu?

U mnie też się wylała poduszka silnika, ale nie wiem jaką ma końcówkę...

Opublikowano
  • Autor

Ja po wielu zmaganiach zakupiłem poduszki Febiego:
22956 i 22958. I jestem zadowolony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
8 godzin temu, sambo napisał:

Ja po wielu zmaganiach zakupiłem poduszki Febiego:
22956 i 22958. I jestem zadowolony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Prawie wszędzie piszą, że najlepiej kupować ori, ale jeśli poduszki Febi byłyby ok a pewnie dużo tańsze to też bym założył.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie są Ok. Jest dużo modeli febiego od 120 do 300 zł.. Jedyny minus moich to ze są tylko gumowe( tak mi się wydaje) i mam delikatne mrowienie na kierownicy w prawnym zakresie obrotów. Ale jest o niebo lepiej niż na starych wylanych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czy jest ktoś w stanie sprawdzić w Etce jaki jest numer poduszki lewej w moim aucie WAUZZZ8E38A090992?

Opublikowano
  • Autor

Ja nie patrzyłem po vin tylko po silniku ;) co masz u siebie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

BFB :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak panowie po wymianie poduszek mrowienia ustały na kierownicy/fotelu ? Czy zauważyliście też żeby wtedy też wam drżał silnik na biegu jałowym ?

Opublikowano
  • Autor

U mnie nadal drży ;) zrobiłem na nowych poduchach jakieś 1,5tys


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W styczniu wymieniałem akurat obie poduchy ori w moim BFB i były to nr: 8E0199379BG i 8E0199382AH. Koszt jednej w Pro Choice 498PLN

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.