Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana immobilizera


Roberto 77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem wysiadła mi stacyjka (nie kostka) stacyjka jest z imobilaizerem ,czy da się jakoś samemu wyłaczyć go czy może ominąć jak narazie to wszyscy wysłają mnie servisu .Chcę na allegro kupić drugą stacyjkę bez imobilaizera ,czy ktoś rozwiercał już te śruby którymi przytkręcona jest stacyjka czy macie jakiś inny sposób.Z Góry dziekuję za każdą pomoc ,jak narazie fura stoi i nie wiem co mam zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacyjce jest tylko pętla czytającą immo kluczyka nie łatwiej podmienić samą stacyjkę i podpiąć pętle potem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz używaną to pewnie będzie z pętlą a jak nie to sobie przełożysz. Śruby jak nie dasz rady odkręcić porządnym francuzem to zostaje Ci odwiercenie im łebków wiertarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby jak nie dasz rady odkręcić porządnym francuzem to zostaje Ci odwiercenie im łebków wiertarką.

nie koniecznie bedzie potrzebna wiertarka,weż młotek jakis ostry przecinak śrubokręt lub jakies dłuto.Przyłóż śrubokręt do sruby stuknij mocniej młotkiem i po sprawie.Śruba już pózniej da się odkrecić palcami :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam stacyjkę do audi a4 ale ze skrzynia automatyczną. Rozebranie stacyjki wiąże się z jej zniszczeniem bo jest składana i ostatni element jest wciskany na zatrzask którego nawet nie widać.

Pentelka jest zawsze taka sama ale w kluczyku jest transponder.

Najlepiej kupić stacyjkę z kluczykiem w dobrym stanie, odczytać kod do immo o ile go nie posiadasz i dokodować nowy kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież żeby wyjąć stacyjkę wystarczy zwykły spinacz biurowy

jak wiesz jak to zrobić to podziel się cennymi wiadomościami :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sposób na wyjęcie wkładu jutro będę próbował ,a jak to jest z kluczykiem i pęntlą jeżeli kupię komplet stacyjka z kluczykiem z pęntlą immo to wystarczy podłączyć nowy komplet obejdzie się bez kodowania i będzie śmigać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK :good:

:no::mysli: zapewne trzeba bedzie kodować lub po prostu podmień pastylki z kluczyów.Bo tak to z doświadczenia wiem ze raczej nie bedzie śmigać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie zmieniać klucze na nowe jeśli zostanie przy starych to wystarczy przełożyć podłączyć pętle. Jak nowe klucze to ze starych trzeba przełożyć transpondery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwierasz obudowę kluczyków i ze swoich do nowych kluczy przekładasz pestki od immo i wszystko będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz cały komplet stacyjka kluczyki i wkladki do drzwi oraz szara puszke immo a nie che Ci sie bawic w przekladanie pastylek bo mozna je uszkodzic to bedziesz musiał dostosowac immo do ecu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...