Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co się orientuje to takie koła w wersji quatrro wg nie wchodzą. Od środka trze opone. Nie wiem jak w normalnym zawieszeniu . Ogólnie opony same w sobie ok i w rozsądnych pieniądzach. Spróbuj może jakiś mniejszy rozmiar lub nie 45 a z 55 minimum

Edytowane przez Krystian Abramczyk

Opublikowano

daj spokój chcesz na takim chińczyku jezdzić całorocznie? nie dawno w "motorze" był test opon i na linglong suchej nitki nie zostawili, ja bym dla swojego bezpieczeństwa wzyciu jej nie założył a jak jeszcze kogoś wozisz to ty bardziej.

Opublikowano
  • Autor

lepiej kupie moze jakies uzywki michelina albo continental


daj spokój chcesz na takim chińczyku jezdzić całorocznie? nie dawno w "motorze" był test opon i na linglong suchej nitki nie zostawili, ja bym dla swojego bezpieczeństwa wzyciu jej nie założył a jak jeszcze kogoś wozisz to ty bardziej.

Szefie a co powiesz o tych http://mixoponki.pl/opona/goodyear_eagle_vector_ev-2+-22834.html ?

Opublikowano

lepiej kupie moze jakies uzywki michelina albo continental

daj spokój chcesz na takim chińczyku jezdzić całorocznie? nie dawno w "motorze" był test opon i na linglong suchej nitki nie zostawili, ja bym dla swojego bezpieczeństwa wzyciu jej nie założył a jak jeszcze kogoś wozisz to ty bardziej.

Szefie a co powiesz o tych http://mixoponki.pl/opona/goodyear_eagle_vector_ev-2+-22834.html ?

Ze skrajności w skrajność. Najpierw proponujesz jakieś chińczyki za 150 zł a później proponujesz GOODYEAR za prawie 800 :facepalm:

Opublikowano

nie polecam całorocznych.

Opublikowano
  • Autor

lepiej kupie moze jakies uzywki michelina albo continental

daj spokój chcesz na takim chińczyku jezdzić całorocznie? nie dawno w "motorze" był test opon i na linglong suchej nitki nie zostawili, ja bym dla swojego bezpieczeństwa wzyciu jej nie założył a jak jeszcze kogoś wozisz to ty bardziej.

Szefie a co powiesz o tych http://mixoponki.pl/opona/goodyear_eagle_vector_ev-2+-22834.html ?

Ze skrajności w skrajność. Najpierw proponujesz jakieś chińczyki za 150 zł a później proponujesz GOODYEAR za prawie 800 :facepalm:

no tak ale jak chinczyki nie dobre to moze raz zainwesować i miec

Edytowane przez Smily

Opublikowano

Nie jestem zwolennikiem opon ani całorocznych ani tym bardziej "made in china", ale przy tej cenie 150 zł za oponę całoroczną w rozmiarze 225/45 r17 to nic tylko brać. Jeżeli masz do wyboru ALBO te ling longi, ALBO letnie, ALBO używki nieznanego pochodzenia to chyba jednak te linglongi.

Jeżeli jednak ktoś z rodziny chciałby Ci sprezentować opony całoroczne pod choinkę lub dołożyć parę groszy to pierwsza taka na prawdę godna uwagi opona całoroczna to fulda multicontrol. Tyle ze jak wspomniałem to już głębiej do kieszeni trzeba sięgnąć bo ok 350 zł sztuka. Link do niej: http://www.oponylux.pl/opony-osobowe/opony-caloroczne-fulda-multicontrol-225-45-r-17-94v-xl.html

Opublikowano

Jak ten linglong to całoroczna, to ja jestem Święty Mikołaj. Widziałem je na żywo i to jest opona LETNIA, nawet jeśli ma na boku jakiekolwiek oznaczenie sugerujące całoroczność lub zimowość. Pomijam już kwestie chińskich wyrobów oponopodobnych, bo to jest temat rzeka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.