Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik z pełnym fisem(1995 rok)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w tytule,chciałbym zmienić licznik z pełnym fisem. Posiadam licznik bez fisa vdo a4 b5 1.8(adr)1995 rok,i moje pytanie brzmi czy elektronika auta obsłuży pełny fis.Jeśli tak to jakiego Licznika szukać?w liczniku mam już temperature oleju i ładowania aku.

Opublikowano

jak kupisz fis to musisz dorobic instalacje do reszty rzeczy

Opublikowano
  • Autor

jak kupisz fis to musisz dorobic instalacje do reszty rzeczy

Tak rozumiem przerobienie kostek.Tylko czy ecu i inne elementy będą wyświetlane na fisie,i czytałem że w licznikach po lifcie jest w nich immo.W moim immo jest odcięte z ecu.

Opublikowano

Szukaj licznika z fisem przed liftem (zegarek analogowy bez oznaczeń godziny, taki jaki masz teraz) tutaj przykład: http://allegro.pl/licznik-audi-a-4-b5-fis-i6627316185.html#thumb/1
Auto obsłuży Ci bez problemu taki fis.

A na forum jest poradnik jak to wszystko połączyć, oczywiście do tego będzie Ci potrzebna jeszcze manetka z przyciskami do fisu
6f60b93b1e683c2bc647bb567159dadf.jpg.

PS. W przedliftowych zegarach imma nie ma w nich, tylko osobno w puszcze, więc tutaj nic nie powinno kolidować.

Edytowane przez Pogromcamocy

Opublikowano
  • Autor

Szukaj licznika z fisem przed liftem (zegarek analogowy bez oznaczeń godziny, taki jaki masz teraz) tutaj przykład: http://allegro.pl/licznik-audi-a-4-b5-fis-i6627316185.html#thumb/1

Auto obsłuży Ci bez problemu taki fis.

A na forum jest poradnik jak to wszystko połączyć, oczywiście do tego będzie Ci potrzebna jeszcze manetka z przyciskami do fisu

6f60b93b1e683c2bc647bb567159dadf.jpg.

PS. W przedliftowych zegarach imma nie ma w nich, tylko osobno w puszcze, więc tutaj nic nie powinno kolidować.

Dziękuje za informacje.

Szukaj licznika z fisem przed liftem (zegarek analogowy bez oznaczeń godziny, taki jaki masz teraz) tutaj przykład: http://allegro.pl/licznik-audi-a-4-b5-fis-i6627316185.html#thumb/1

Auto obsłuży Ci bez problemu taki fis.

A na forum jest poradnik jak to wszystko połączyć, oczywiście do tego będzie Ci potrzebna jeszcze manetka z przyciskami do fisu

6f60b93b1e683c2bc647bb567159dadf.jpg.

PS. W przedliftowych zegarach imma nie ma w nich, tylko osobno w puszcze, więc tutaj nic nie powinno kolidować.

Dziękuje za informacje.

a ta manetka rozumiem ze ma być też przed liftowa?

Jeszcze jedno pytanie, czy jak kupie przedlift to muszę przerabiać kable w kostkach?

Opublikowano

Nie, dokupujesz dużą czarną kostkę, podpinasz do niej kable od manetki i przewody od czujnika temp zewnętrznej(z climatronica), sygnał spalania i coś chyba jeszcze). Manetkę kupujesz tylko prawą część (pod warunkiem że jest z przedlifta), lub kpl poliftowe - wtedy musisz mieć wtyczkę od manetki wycieraczek bo się różni od przedliftowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.