-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak ktoś będzie szukał kostki czerwonej 20 pin, to ta kostka jest też w klimatroniku Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- ESP
-
Moduł sterujący zablokowany
Dzięki dam znać jak to wyjdzie
-
Moduł sterujący zablokowany
ok podsune mu to i zobaczymy co mi powie albo wyśmieje Zawartość dodana 2 minutes later Powiedz mi a jest to 100% rozwiązanie tego problemu?
-
Moduł sterujący zablokowany
Witam jak w tytule Modół sterownika zablokowany.A4 B5 1.8 ADR 1995 Rok.Pierwszy raz taki problem nastąpił rok temu i elektronik po konsultacji zemną usunął immo ze sterownika.Przez rok nie było żadnego problemu z odpalaniem.Przed świętami bożego narodzenia odpiąłem klemy z akumulatora gdyż wymieniałem kierownice,po założeniu klem silnik odpalał i gasł po 1-2 sekundach.Na komputerze wyskoczył błąd imma którego miało nie być jakie moje było zdziwienie że dalej jest 300 stówki poszło na jego usunięcie,wyciągłem sterownik i do elektonika.Niby zrobił założyłem do auta i działa i znowu 200 zł,ale po miesiącu siadam rano do auta i znów to samo ten sam bład modół sterujący zablokowany.Wyciągam sterownik i do elektronika i diagnoza że to nie możliwe że tak sie dzieje i mówi coś z prądem.Sterownik zrobiony i do auta i działa,jadę do elektryka wszystko ok prócz akumulatora to jadę kupuję nowy i zakładam do auta i znowu to samo.Ręce mi opadają co dalej z tym zrobić.PROSZĘ O POMOC
-
Problem z climatronikiem
Witam jest problem z nawiewem chodzi na pełnych obrotach,gdy chce go wyłączyć nie reaguje,panel climatronika gaśnie a dmuchawa dalej idzie na full.a4 b5 2000 rok??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam jest możliwość podłaczenie radia blaupunkt london rdm 169 pod fis?,żeby wyświetlało stacje radiowe na fisie?(pełny fis przedliftowy)
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Tak kolego zgadza sie wszystko mi fajnie wytłumaczyłeś i dzieki ci Bardzo.teraz to już z górki.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam pilota nie da sie manualnie zakodowac,vag com nie łączy sie ze sterownikiem centralnego zamka.audi z 1995 roku.pomka ma sterowanie podczerwieni
-
Kostka do manetki fis
Lift czy polift ja założyłem z tempomatu Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
klimatronik urywa połączenie z VAG COM
Ok po świętach sprubuje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie zeruje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Może być czas jazdy tylko to się nie zeruje cały czas leci Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam powiedzcie mi na pelnym fisie gdzie pokazuje spalanie pokazuje też jakiś czas tak choćby zegar idzie to jakoś ustawić? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam wszystkich mam pompke o oznaczeniu 4a0862257 J ,czy kazdy orginalny pilot audi pujdzie zakodować?