Treść opublikowana przez kriso1985
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak ktoś będzie szukał kostki czerwonej 20 pin, to ta kostka jest też w klimatroniku Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- ESP
-
Moduł sterujący zablokowany
Dzięki dam znać jak to wyjdzie
-
Moduł sterujący zablokowany
ok podsune mu to i zobaczymy co mi powie albo wyśmieje Zawartość dodana 2 minutes later Powiedz mi a jest to 100% rozwiązanie tego problemu?
-
Moduł sterujący zablokowany
Witam jak w tytule Modół sterownika zablokowany.A4 B5 1.8 ADR 1995 Rok.Pierwszy raz taki problem nastąpił rok temu i elektronik po konsultacji zemną usunął immo ze sterownika.Przez rok nie było żadnego problemu z odpalaniem.Przed świętami bożego narodzenia odpiąłem klemy z akumulatora gdyż wymieniałem kierownice,po założeniu klem silnik odpalał i gasł po 1-2 sekundach.Na komputerze wyskoczył błąd imma którego miało nie być jakie moje było zdziwienie że dalej jest 300 stówki poszło na jego usunięcie,wyciągłem sterownik i do elektonika.Niby zrobił założyłem do auta i działa i znowu 200 zł,ale po miesiącu siadam rano do auta i znów to samo ten sam bład modół sterujący zablokowany.Wyciągam sterownik i do elektronika i diagnoza że to nie możliwe że tak sie dzieje i mówi coś z prądem.Sterownik zrobiony i do auta i działa,jadę do elektryka wszystko ok prócz akumulatora to jadę kupuję nowy i zakładam do auta i znowu to samo.Ręce mi opadają co dalej z tym zrobić.PROSZĘ O POMOC
-
Problem z climatronikiem
Witam jest problem z nawiewem chodzi na pełnych obrotach,gdy chce go wyłączyć nie reaguje,panel climatronika gaśnie a dmuchawa dalej idzie na full.a4 b5 2000 rok??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam jest możliwość podłaczenie radia blaupunkt london rdm 169 pod fis?,żeby wyświetlało stacje radiowe na fisie?(pełny fis przedliftowy)
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Tak kolego zgadza sie wszystko mi fajnie wytłumaczyłeś i dzieki ci Bardzo.teraz to już z górki.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam pilota nie da sie manualnie zakodowac,vag com nie łączy sie ze sterownikiem centralnego zamka.audi z 1995 roku.pomka ma sterowanie podczerwieni
-
Kostka do manetki fis
Lift czy polift ja założyłem z tempomatu Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
klimatronik urywa połączenie z VAG COM
Ok po świętach sprubuje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie zeruje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Może być czas jazdy tylko to się nie zeruje cały czas leci Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam powiedzcie mi na pelnym fisie gdzie pokazuje spalanie pokazuje też jakiś czas tak choćby zegar idzie to jakoś ustawić? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam wszystkich mam pompke o oznaczeniu 4a0862257 J ,czy kazdy orginalny pilot audi pujdzie zakodować?
-
Kostka do manetki fis
Jaka kostka? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Pomka centralnego zamka
Witam jaki pilot w (hz) do centralnego zamka o oznaczeniu 4a0862257 J ?
-
klimatronik urywa połączenie z VAG COM
Tak jak w tytule chciałem zakodować klimatronik bo jest rozkodowany,ale nie da sie bo cały czas urywa połączenie,czasem załaduje i za chwile znowu traci połączenie.VAG COM 311.2 kabel viaken kkl usb.a4 b5 1.8 1995 jakieś rady?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zdiagnozowalam że piszczy przepustnica,jak skończy to się przymyka. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka temat z immo rozwiazany,tylko dalej piszczy przepustnica?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nawet odłaczylem sygnał spalania i dalej to samo.druga kostka od nadkola koska bezowo-ruzowa cieniutki zolty kabelek nawet odłaczylem sygnał spalania i dalej to samo.druga kostka od nadkola koska bezowo-ruzowa cieniutki zolty kabelek dodam ze kabelka nie ucinalem,tylko troszke rozciolem otuline i zlutowalem kabelki i zaizolowalem. http://www.fotosik.pl/zdjecie/965a348f6732a0c8 Tylko za na tym zdjeciu jest uciety ale tak to wyglada,zdjecie z neta
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
prubowałem i dalej nic a z immo nieda sie połaczyć vagiem.ale nie rozumiem skoro immo było usuniete z ecu to czemu jes tylko blad z immo,z tego co poczytałem na necie to immo blokuje sam juz nie wiem. nawet cięzko zdiagnozować skad to pika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam mam wielki problem.podłączyłem ten licznik według schematu i mam blad 17978 i nie moge odpalic auta.immo bylo usuwane z sterownika,licznik przed liftowy.pomużcie co sie moglo stać? Napisze jeszcze ze jeździłem na tym nowym liczku,to się dopiero stało jak odlaczylem aku,podłączyłem spalanie.druga kostka od nadkola żółty cienki kabelek i temperaturę z klimatronika i zmieniałem manetke.po podłączeniu wszystkiego i poskladaniu podłączyłem aku.i już się cieszyłem na fisie elegancko żadnych błędów. Ale jak załączyłem auto zgaslo i pika pod maską około minuty.na vagu błąd jak wyżej. Przedtem odpalalem normalnie na kluczach bez immo bo w zeszłym roku niby było usunięte z ECU. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałeś wyświetlacz temperatury w poprzednim liczniku? I taka 10 pinową czarną wtykę? nia nie miałem i kostki też nie ma,a błąd jest w klimatronicu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany mam problem,wyskakuje mi błąd klimatyzacji 667?czyżby czujnik temperatury zewnętrznej do wymiany.Licznik przekodowany.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a na 4.9 jak szukac zeby przekodowac z 6 cylindrow na 4?