Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S7 EDGE a "szkło" , przestroga


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Po nabyciu nowego telefonu chciałem się zaopatrzyć w szkło pancerne , tak więc przeczesałem trochę allegro i nie mogłem się zdecydować, wybór jednak padł na : http://allegro.pl/szklo-nano-folia-curved-samsung-galaxy-s7-edge-i6080709732.html?snapshot=MjAxNi0xMS0yOVQyMToyODo0Mlo7YnV5ZXI7NTAzYTFiYjI1NDdmMjVkYTg0ZWEzMTBmZTYyYjRhZWVkMGJjZWU0YzY2NTI2OTEwZDVkNTg4ODZkMWEwYjk2OQ==

Chyba najgorsze wydane złotówki w moim życiu , mam wrażenie że koło szkła to nigdy nie leżało , naklejenie tego graniczy z cudem a o trzymaniu się na zaokrągleniach nie wspomnę , masakra. Może jest ktoś na forum kto kupił porządne "szkło" i jest mi w stanie polecić coś dobrego , co nie będzie odstawać na zaokrągleniach. z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może to trochę kosztować ale czy patrzyłeś za ori akcesoriami od samsunga?

http://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s7/accessories/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę szkła naszego polskiego producenta 3mk, a jeszcze bardziej chińskie szkła nillkina

Chociaż nie wiem jak wypada szkło przy zaokrąglonym ekranie :/

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/c/Galaxy-S7-Edge-SM-G935/954

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w takim punkcie mam dobre szło, aczkolwiek nie jest one tanei bo 80zł i ewentualnie kw. Sam zakladam klientom i są zadowoleni. Szkło dobrze się trzyma i jest 3D( na cały wyświetlacz)


a to co kupiłeś byłą folia- dość droga bo ja miałem po 20zł przód+ tył z 3MK :) fakt faktem założenie jest ciężkie ale świetnie się trzyma:) na daną chwilę niestety nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 3mk i się nie zawiedziesz przerobiłem różne firmy,różne szkła bo i różne telefony i z tą firmą nie ma problemów i mogę śmiało polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo szkło czy folia ochronna nie wystarczy, używam dodatkowo silikonowego etui na telefon. Niby się uważa i nie gra w ping ponga sprzętem ale parę razy zaliczy się glebę, a jeszcze jak wrzuciłem z pękiem kluczy to musiałem drugi raz wymieniać folię. Okazało się że oprócz rys były pęknięcia na folii ale sprzęt działa bez problemów.

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w takim punkcie mam dobre szło, aczkolwiek nie jest one tanei bo 80zł i ewentualnie kw. Sam zakladam klientom i są zadowoleni. Szkło dobrze się trzyma i jest 3D( na cały wyświetlacz)

a to co kupiłeś byłą folia- dość droga bo ja miałem po 20zł przód+ tył z 3MK :) fakt faktem założenie jest ciężkie ale świetnie się trzyma:) na daną chwilę niestety nie mam

Kurde szkoda że nie masz, kiedy będziesz miał ? :)

ta moja folia to trzyma się do d*py :(

Samo szkło czy folia ochronna nie wystarczy, używam dodatkowo silikonowego etui na telefon. Niby się uważa i nie gra w ping ponga sprzętem ale parę razy zaliczy się glebę, a jeszcze jak wrzuciłem z pękiem kluczy to musiałem drugi raz wymieniać folię. Okazało się że oprócz rys były pęknięcia na folii ale sprzęt działa bez problemów.

No to oczywistość że etui mam ,tylko że folia musi być koniecznie ;)

Wiem że może to trochę kosztować ale czy patrzyłeś za ori akcesoriami od samsunga?

http://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s7/accessories/

Ale nie widzę tam jakiegoś takiego szkła ;)

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkieł nie ma dobrych na s7e,kup folie od 3MK i tyle.Jeśli jest taka potrzeba to niech Ci założą na stoisku.Od 3MK masz na ekran jak i na tył fona więc cały jest oklejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkieł nie ma dobrych na s7e,kup folie od 3MK i tyle.Jeśli jest taka potrzeba to niech Ci założą na stoisku.Od 3MK masz na ekran jak i na tył fona więc cały jest oklejony.

na tył mam etui ale na przód przydało by mi się coś. Wolał bym jakieś szkło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze mówisz Łukasz mi już 2 razy wymieniali telefon ?

ale się dalej nie nauczyłem i mam go bez żadnej ochrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę robił zamówienie jutro/czwartek więc na piątek bym miał jeśli bedzie dostępne na hurtowni nie gwarantuje, mam też szkło- jeśli chcesz dopytać sie zapraszam na pw..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...