Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawiew dziala tylko dobrze na wewnetrzym obiegu


mundek_82

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam taki problem wymienilem panel oryginalny poniewaz wczesniejszy nie mial grzanych tylkow a gdy zakupilem nowe fotele i grzaniem od s-line to i trzeba bylo panel zmienic i problem mam taki po wymianie ze nawiewy jak wlacze na owiew zewnetrzny to schychac jak nawiewa ale gdzies w srodku za konsola a przez nawiewy nic nie wylatuje a jak tylko wlacze na nawiew wewnetrzny to zaczyna odrazu dmuchac problem w tym ze przez ten nawiew caly czas mi szyby paruja przez pomylke zakupilem panel din 1 a moj jest din 2 i myslalem ze moze jest zepsuty ale po zakupie kolejnego na din 2 myslalem ze problem minie ale nie jest to samo nie wiem czemu czy jakis bezpiecznik czy trzeba cos moze przekodowac moze ktos moze mi cos sesownego na ten temat powiedziec jak sobie z tym poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie panelu klimy musisz ją przyuczyć w samochodzie i zrobić adaptację klap. poszukaj na forum jest już to wszystko opisane.

oczywiście wszystko robisz w VCDSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie panelu klimy musisz ją przyuczyć w samochodzie i zrobić adaptację klap. poszukaj na forum jest już to wszystko opisane.

oczywiście wszystko robisz w VCDSie.

dzieki kolego patrzalem ale cos nic na temat mojego problemu nie znalazlem :) zerkne jeszcze na ta adaptacje czy cos znajde dzieki

po poszukiwaniach nic nie znalazlem ta nasza wyszukiwarka na forum jest najgorszym badzieiem z jakim mialem do czynienia nic nie mozna znalesc

Edytowane przez mundek_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale popatrz na przyklejone tematy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączysz się VCDSem ze sterownikiem klimatyzacji, po wymianie na inny musisz najpierw przyuczyć go:

wchodzisz w Adaptacje ---> kanał 81 ---> wpisujesz 26467 dajesz test i zapisz

wchodzisz w Kody błędów i sprawdzasz czy jakieś są jeśli tak to kasujesz.

później robisz adaptację silników klap:

Adaptacje ---> kanał 01 ---> zaczną się ruszać silniczki klap i czekasz aż przestanie je słychać i na ekranie pojawią się same 0 "zera"

Później sprawdzasz czy działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...