Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.4 V6 na 2.7 V6 BI TURBO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A'propos - z jakim to autem z 2.0TDI pod maską nie dawało sobie rady A6 2.7BiT? :mysli:

Było ono w Tipie czy manualu? Wariant 230 czy 250KM?

tip / 230 ale tam były obie muszle na śmietnik.. reszta w niewiele lepszym stanie. Ktoś po prostu wiedział co sprzedaje.. takie jest moje zdanie.

czyli musiałby wpierw zakupić silnik 1.8T z kompletnym osprzętem a to też kosztuje... następnie doprowadzić go do stanu fabrycznego i dopiero potem lecieć w mod

po co komplety słupek skoro większość wylatuje ? ja bym kupił golasa i od razu ładował co ma być. stan fabryczny w 100% zbędny. 1.8T był montowany w wielu autach a w exeo chyba nawet do 2008 roku.

w C5 był on montowany aż do 2004r. Jest więc nadzieja, że jego przebieg nie przekroczył pół miliona km ;)

tia.. panie żona po chleb, masło i wino jeździła... (a tatuś co weekend zasuwał po Nürburgringu)

Tyle, że kolega pytający o to w który motor się pchać ma obecnie V6 2.4...

moja wina że kupił a teraz nie pasi ? gdzieś tą głowę musiał mieć... sory taka prawda. Znajomy ma 2,4 w a6 c6 i to z Q, chwali sobie.. choć qrde wyprzedzać tym to trzeba jednak mieć miejsce albo jaja. Ja spokojnie łykam dwa auta a ten się jeszcze z pierwszym siłuje.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor

marcin4x4 ja wiedziałem co kupuje i wiedziałem że 170km to jest całe gówno teraz 170km to w motorach jest i się jeździ ale co zrobić jak człowiek nie miał na inny na chwile obecną :D poszukam żony bogatej to kupi lepszy :D w żadne 1.8 i diesla to napewno nie pójdę :D ja to mam takie zdanie że samochód ma dawać trochę frajdy z jazdy i tak teraz myślę może jakieś z tylnym napędem (e36) bądź subaru jakieś :D bo audi to taki typowy dupowóz dpo tego dobre jest i dlatego kupiłem b6 :D najlepiej by było mięć mój dupowóz i coś z tyłem :P wiem że to nie będzie miało mocy tej 300km ale ta więcej frajdy z jazdy jak b6 tak na odstresowanie :D na chwile obecną co badam teren więc nie ma co się za bardzo spinać :P myślę ze w c6 2.4 to stanowczo za mało w b6 mało a co mowić o c6 jak tam większa buda i jeszcze quattro

Edytowane przez jacek200844

Opublikowano

nie dość że masochista to jeszcze w totka wygrał...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.