Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.4 V6 na 2.7 V6 BI TURBO


jacek200844

Rekomendowane odpowiedzi

A'propos - z jakim to autem z 2.0TDI pod maską nie dawało sobie rady A6 2.7BiT? :mysli:

Było ono w Tipie czy manualu? Wariant 230 czy 250KM?

tip / 230 ale tam były obie muszle na śmietnik.. reszta w niewiele lepszym stanie. Ktoś po prostu wiedział co sprzedaje.. takie jest moje zdanie.

czyli musiałby wpierw zakupić silnik 1.8T z kompletnym osprzętem a to też kosztuje... następnie doprowadzić go do stanu fabrycznego i dopiero potem lecieć w mod

po co komplety słupek skoro większość wylatuje ? ja bym kupił golasa i od razu ładował co ma być. stan fabryczny w 100% zbędny. 1.8T był montowany w wielu autach a w exeo chyba nawet do 2008 roku.

w C5 był on montowany aż do 2004r. Jest więc nadzieja, że jego przebieg nie przekroczył pół miliona km ;)

tia.. panie żona po chleb, masło i wino jeździła... (a tatuś co weekend zasuwał po Nürburgringu)

Tyle, że kolega pytający o to w który motor się pchać ma obecnie V6 2.4...

moja wina że kupił a teraz nie pasi ? gdzieś tą głowę musiał mieć... sory taka prawda. Znajomy ma 2,4 w a6 c6 i to z Q, chwali sobie.. choć qrde wyprzedzać tym to trzeba jednak mieć miejsce albo jaja. Ja spokojnie łykam dwa auta a ten się jeszcze z pierwszym siłuje.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin4x4 ja wiedziałem co kupuje i wiedziałem że 170km to jest całe gówno teraz 170km to w motorach jest i się jeździ ale co zrobić jak człowiek nie miał na inny na chwile obecną :D poszukam żony bogatej to kupi lepszy :D w żadne 1.8 i diesla to napewno nie pójdę :D ja to mam takie zdanie że samochód ma dawać trochę frajdy z jazdy i tak teraz myślę może jakieś z tylnym napędem (e36) bądź subaru jakieś :D bo audi to taki typowy dupowóz dpo tego dobre jest i dlatego kupiłem b6 :D najlepiej by było mięć mój dupowóz i coś z tyłem :P wiem że to nie będzie miało mocy tej 300km ale ta więcej frajdy z jazdy jak b6 tak na odstresowanie :D na chwile obecną co badam teren więc nie ma co się za bardzo spinać :P myślę ze w c6 2.4 to stanowczo za mało w b6 mało a co mowić o c6 jak tam większa buda i jeszcze quattro

Edytowane przez jacek200844
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...