Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak bym uczynił jak bym 4 dni wcześniej 2500 zł w silnik nie włożył

jakaś masakra z tym samochodem . Ani to sprzedać bo szkoda kasy włożonej , ani tym jeździć bo też szkoda kasy .

jak to mówił mój śp. kolega "dół jak h uj "

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Wyświetleń 276,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokładnie teraz czekam na alternator kolega z polski ma mi przywieść mój był rok temu robiony zapłaciłem z 500zł i rozpadł się wczoraj.

Nie wiem co mam sam zrobić turbine mam na gwarancj to ją odeśle łożysko wymienie i zobaczę dalej ale nadal myślę o vectrze C

Opublikowano
dokładnie teraz czekam na alternator kolega z polski ma mi przywieść mój był rok temu robiony zapłaciłem z 500zł i rozpadł się wczoraj.

Nie wiem co mam sam zrobić turbine mam na gwarancj to ją odeśle łożysko wymienie i zobaczę dalej ale nadal myślę o vectrze C

mi się wydaję że nie był oblany z klubowiczami i dlatego tak się dzieje :wink:

Opublikowano

Po prostu był kupiony od mechanika a raczej mechanik oddał go do komisu odszkowanego nawet osłona na silniku była pomalowana na srebrno

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Myślę o czymś takim OPEL VECTRA C 1.9CDTi 150KM '06 GTS ALU17 KLIMA (3178424838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

jakbym miał kupować coś poza audi, to chyba wybrał bym skode

Opublikowano

to jest to samo co audi w sumie myślałem o superb ale to a4 b6 w kombi.

Opublikowano
to jest to samo co audi w sumie myślałem o superb ale to a4 b6 w kombi.

no takie tańsze audi :wink: nie namawiam na nic , Twoja decyzja .

Opublikowano
jakbym miał kupować coś poza audi, to chyba wybrał bym skode

VW

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

VW miałem kiedyś vento z 94 roku trzy lata jeżdziłem i tylko zrobiłem zawieszenia i dziury w podłodze pianką bo wiało w żimie.

Opublikowano

w dobie kryzysku chciałbym byc PIotrze tym mechanikiem co cie tak rzezbił:

a tak na serio to sherlock ma w zupełnosci raceje SKODA ale OTCAVIA tylko i wyłacznie

Opublikowano

Jak mawia mój kuzyn jeżdżący audi, vw to audi dla ubogich :P

Opublikowano
w dobie kryzysku chciałbym byc PIotrze tym mechanikiem co cie tak rzezbił:

a tak na serio to sherlock ma w zupełnosci raceje SKODA ale OTCAVIA tylko i wyłacznie

ta nowa 3 , lalunia :naughty:

Opublikowano

Łeeeeee...!

Kaju wątek pomylił.

:polew:

Przecież po Zamościu same B6 latają.

:facepalm:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

Zlot jest dla wszystkich :wink:

Opublikowano

pożyjemy pomyslimy.

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

taki mi się podoba..OPEL VECTRA C 1.9CDTi 150KM '06 GTS ALU17 KLIMA (3178424838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Opel?

a fuj

Opublikowano

czemu fuj.... bynajmniej może mniej się psują.

Opublikowano

one psuja sie czesciej ale sa duzo tansze w naprawie , poprostu A4 towje to totalna mina i dlatego tak sie dzieje , zostaw sobie 4 zrob co trzebe i jak nalezy

Opublikowano

poza tym ten silnik ma mój znajomy i średnio to 9 - 9,5 l/100km więc jak na diesla trochę dużo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.